Witcher 3 silah arkadaşları: Skellige görevi nasıl yapılır?

Bucaspor1928

Hectopat
Merhabalar, şu anda silah arkadaşları: Skellige görevindeyim.
Oyun içi geçirdiğim 4-5 saat öncesinde Skellige'deki ziyafete bir ayı saldırmıştı.
Ayıyı öldürdükten sonra bir diyalog girmişti. Diyalogda Hjalmar veya Cerys'e bu saldırının kimin tarafından yapıldığını bulmam konusunda yardım etmem ve "şu an bununla ilgilenemem" tarzı bir cevap vardı.
Ben 3. seçeneği seçtim ve görevi tamamlamışım olarak saydı. Şimdi ise Kaer Morhen'de olacak olan büyük savaş için müttefikler arama görevini yapıyordum. Velen ve Novigrad'da bulunan müttefiklerimden bazılarını aldım ve sıra Skellige'ye geldi. Crach'a yardımını sordum ve Nilfgaard tehdidini bahane göstererek gelmemeyi tercih etti. Ardından Ermion'a gittim ve benimle gelmeyi kabul etti.
Başka bir konuşacak kişi göstermedi ve sadece "Skellige tahtındaki veraset meselesinin çözülmesine yardımcı ol" görev objektifini verdi.
Ben de önceki bahsettiğim görevde bir hata yaptığımı fark edip kalede Hjalmar ve Cerys'i arayıp buldum. Gelmesi konusunda en inançlı olduğum Hjalmar dahi Cerys gibi tahtın verasetinin sonuçlanmasından önce gelemeyeceğini belirtti. Yaptığım bir diyalog hatası bana 2 adet müttefiğimi mi kaybettirdi?
Yoksa şu an bulunan görevdeki sorunun herhangi bir çözümü var mı?

Yapmadığınız yan görev varsa ondan olabilir. Yan görev yoksa boş verin, bana işlevsiz bir kılıç verip göndermişlerdi. Müttefikleri de boş verin, savaş hikaye gereği yaşanıp bitecek zaten.

Gelmelerini isteseniz de gelmiyorlar maalesef. Zaten tahminimce gelseler de çok etkisi olmazdı :D. Sorun değil kısaca.
EDIT: Yanlış hatırlamışım. Hjalmar isimli arkadaş geliyordu. Fakat çok da önemli değil

Geri
Yukarı