Witcher 3 Siyah Ekranda Kalıyor

2pacshakur

Hectopat
Arkadaşlar Steam'den witcher 3'ü oynaya bastığımda siyah ekran oluyor, yani açılıyormuş gibi oluyor ama sonra hemen kapanıyor ve Steam'i de kapatıyor. Yani giremiyorum. Eksik dosya mı var diye doğrulama yaptım 4 MB dosya yükledi ama sorun halen devam ediyor. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rapor düşüyor mu?

Anladığım kadarıyla Anti-Virüs programları, Fraps, AfterBurner yayın programları ve benzeri diğer programları kapatın diyor. Eğer böyle bir program açık değilse diğer yönergeye geçin, Daha sonra ekran kartı driverınızı güncellemenizi ve C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\The Witcher 3\_CommonRedist içinde bulunan oyunun çalışması için gerekli olan programlarını kurmanızı söylüyor. Bunları yaptıktan sonra sorunu çözülen bir çok insan olmuş. Birebir sorun ile karşılaşmadım ama bunları çok hızlı bir şekilde deneyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı