Sürprizbozan Witcher 3 tahmini kaç saat kalmıştır?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

scum87

Centipat
Daha fazla  
Oyunda uma isimli yaratığın lanetini kaldırdıktan sonra vahşi av ile savaşmadan önce birlik toplama görevine daha yeni başladım. Oyunun sonlarına yaklaşmışım gibi hissettim ama bu düşüncem doğru mu diye bir sorgulamak istedim. Buradan sonra tahmini kaç saat oynarım (DLC'ler hariç)

Oyunda uma isimli yaratığın lanetini kaldırdıktan sonra vahşi av ile savaşmadan önce birlik toplama görevine daha yeni başladım. Oyunun sonlarına yaklaşmışım gibi hissettim ama bu düşüncem doğru mu diye bir sorgulamak istedim. Buradan sonra tahmini kaç saat oynarım (DLC'ler hariç)

5 ila 7 saat arası

6-7 saat filan anca kalmış ama şiddetle DLC leri oynamanı da öneririm. Dün Blood And Wine ı bitirdim nerdeyse ana hikayeden iyi diyeceğim. DLC ler ile beraber daha 50 saat civarı sürer.

6-7 saat filan anca kalmış ama şiddetle DLC leri oynamanı da öneririm. Dün Blood And Wine ı bitirdim nerdeyse ana hikayeden iyi diyeceğim. DLC ler ile beraber daha 50 saat civarı sürer.
O kadar haklısınız ki.. Blood And Wİne aşşırı güzel bi dlc. Hearst Of Stone da yine iyi de. Blood and Wine bambaşka..
Canım çekti yine başlayacağım galiba :D

O kadar haklısınız ki.. Blood And Wİne aşşırı güzel bi dlc. Hearst Of Stone da yine iyi de. Blood and Wine bambaşka..
Canım çekti yine başlayacağım galiba :D
Hearst Of Stone da güzel aynen ama biraz kısa. Hearst Of Stone u zaten güzel yapan oyunun en karizmatiklerinden Gaunter O'Dimm di.

DLC'leri oynamak istiyorum ama çok level istiyor be. Ben 20 oldum yeni adamlar 30 üstü istiyordu diye hatırlıyorum DLC'lerin görevlerine ne zaman baksam kırmızı kafatası var.

DLC'leri oynamak istiyorum ama çok level istiyor be. Ben 20 oldum yeni adamlar 30 üstü istiyordu diye hatırlıyorum DLC'lerin görevlerine ne zaman baksam kırmızı kafatası var.
Hocam valla ayıp :D sen yan görevler ve kontratları biraz es geçmişsin galiba. Oyun dünyasının en iyi yan görevlerini bu oyun yaptı, çok dehşet hikayeli yan görev ve kontratlar var hem de ayrıca yan görevlerden bazıları ana hikayeyi etkiliyor keşke yapsaydın lakin ana oyun bitince DLC lerin LVL ına yeter LVL. DLC ler den ilk Hearst Of Stone u oyna, en son Blood And Wine ı oyna. Onlarında yan görev ve kontratlarını yaprak oyna.

Yeni konular

Geri
Yukarı