Witcher 3 Triss gidiyor

Oyunun başında, Yennefer ile diyaloglar vardı tam olarak neydi bilmiyorum, ama daha sonra onu hiç görmedim ve ben Triss ile devam etmek istiyorum, oyunun başında Yennefer ile bir seçim var mıydı hatırlamıyorum, Yennefer seçimi ileriki aşamalarda olur diye sanıyorum.
Söylemek istediğim gemi önünde Triss'e ne dediysem de gitti. Bu önceden vermiş olduğum kararlara bağlı sanırım, örneğin balo da onu öpmediğim için.

Oyunun başında, Yennefer ile diyaloglar vardı tam olarak neydi bilmiyorum, ama daha sonra onu hiç görmedim ve ben Triss ile devam etmek istiyorum, oyunun başında Yennefer ile bir seçim var mıydı hatırlamıyorum, Yennefer seçimi ileriki aşamalarda olur diye sanıyorum.

Skellige gittiğinizde seçimleriniz doğrultusunda Yennefer'le beraber olabilirsiniz.

@Asdas Gudas
Sıralamayı tam hatırlamıyorum ama Yennefer ile bir göreve gidiyorduk. Bize beni büyü veya lanet tarzı bir şey yüzünden mi seviyorsun tarzı bir şey diyordu. Ona sevdiğini söylersen ve Triss'e yürümezsen Yennefer ile birlikte oluyorsun. Ben ortaya karışık yürüdüğüm için beni maskara yapmışlardı. Görev gemide geçiyordu diye hatırlıyorum. Dağın tepesinde bir gemi.
Görev bu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı