Sürprizbozan Witcher 3 Triss gitti

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Witcher 3 silah arkadaşları Novigrad'da Triss'e yardım ediyordum ilerideki savaşa katılsın diye. Bir tane yan görevini yaparken cadılarla bir olmasına yardım ettim en son gemiye bindi kaçtı gitti. Spoiler vermeden söyleyebilir misiniz, Triss bir şekilde geliyor mu savaşa veya bu oyunun sonunu etkiledi mi? Çünkü ben Yennefer'i istemiyordum oyunun sonundaki seçimde.
Hocam Triss ister gitsin ister kalsın, her halükarda Kaer Morhen'e savaşmaya geliyor orada bir sıkıntı yok. Tek fark ''Silah Arkadaşları'' görevinde gözükmüyor ve kendisini çağırmaya gidemiyorsunuz, sizin yerinize Yennefer çağırıyor Triss'i. Diğer konuya gelince de Triss size arkasını dönüp gittiği için, Triss yolu kapandı artık. Yennefer'dan devam edin derim size. :) Bu arada seni seviyorum dediğiniz için kalması gerekirdi aslında, onu anlayabilmiş değilim maalesef.

Hocam Triss ister gitsin ister kalsın, her halükarda Kaer Morhen'e savaşmaya geliyor orada bir sıkıntı yok. Tek fark ''Silah Arkadaşları'' görevinde gözükmüyor ve kendisini çağırmaya gidemiyorsunuz, sizin yerinize Yennefer çağırıyor Triss'i. Diğer konuya gelince de Triss size arkasını dönüp gittiği için, Triss yolu kapandı artık. Yennefer'dan devam edin derim size. :) Bu arada seni seviyorum dediğiniz için kalması gerekirdi aslında, onu anlayabilmiş değilim maalesef.
Bende açıkçası çok anlamadım Triss mevzusunu. Baloda da öptüm en son seni seviyorum da dedim yüzüme baktı sadece. Hiçbir diyalog söylemeden çekti gitti. Ben Yennefer beni sevmiyo kullanıyo sanmıştım ondan Triss'e yanlıyım dedim. Herkesi topladıktan sonra Kaer Morhan'a dönünce bana bi sarıldı benim için orda kayış koptu direkt vazgeçtim pis düşüncelerden. Yennefer ile mutluyum şu an.

Geri
Yukarı