Çözüldü Witcher 3 Triss ve Yennefer arasında farklı son var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TatarBekir

Hectopat
Yer
Muğla/Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 16 R7 7840HS RTX4060

Ryzen 3 3100 ASUS A320M-F ASUS GTX 1650S XPG Gammix 8 GB DDR4 Adata 512 GB SSD Corsair Carbide SPEC-05
Meslek
Öğrenci
Ben Triss'i seviyorum. Yen'e hiç ısınamadım, azıcık ısınır gibi oldum sonra tekrar soğudum. Eğer farklı son ile bitiyorsa hangisi daha iyi ise onunla bitireceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam yaptığınız eş seçimleri sona etki etmiyor sadece DLC'nin sonunda evinize geliyor onun da hikayeye katkısı yok yalnız da takılabilirsiniz isterseniz.
Oyunda 5-6 son var. Yennefer ile olan sahneler daha çok oyunda. İkisinden birisini, ikisini ya da hiçbirini seçmeme şansınız var. Siz bilirsiniz

Hocam yaptığınız eş seçimleri sona etki etmiyor sadece DLC'nin sonunda evinize geliyor onun da hikayeye katkısı yok yalnız da takılabilirsiniz isterseniz.

Çözüm
Oyun sonundaki masal gibi anlatılan yere etki ediyor üstat. Görevlere çok etkisi yok dediğiniz buysa.

Sonu Yennefer ve Triss ile yürüttüğünüz ilişki belirlemiyor. Ciri ile yaptığınız eylemler belirliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…