Witcher 3 Yennefer vs. Triss

Kitabın bitimiyle Geralt 5-6 yıl kadar ortalarda olmuyor hocam. Ortaya çıktığı zaman da ilk oyun başlıyor.

Hocam oyunlardaki durum için düşünürsek haklısınız. Ama kitapta aynen şuna benzer bir şey geçiyor. Yennefer ve Geralt birkaç kez birlikte yaşamayı deneyip sürekli tartışıp ayrılıyorlar. Ayrıldıkları zamanlardan birinde Triss, hala ayrılığı atlatamamış olan Geralt'a büyü yapıp onunla bir süre ilişki yaşıyor. Bunu yapmasının nedeni Geralt ve Yennefer arasındaki ilişkiye imrenip (Belki de kıskanıp) böyle bir ilişki yaşamak istemesi. Üstelik Yennefer ile yakın arkadaşlar bu dönemde.
Doğrudur hocam, zaten bu sebeple oyun içerisinde bir büyü olmadığını o olayın kitapda geçtiğini söylemiştim 🙂

Geralt'tan faydalandığını vurgulamak için belirttim bunu özellikle.
Kitaplarda Triss çok farklı bir kişilik hocam, CDPR Triss’i ile Sapkowski’nin Triss’i iki ayrı karakter bile diyebilirim. Olgunlaşmamış bir kişi olarak da söyleyebilirim Sapkowski’nin Triss’ini sanırsam, oyunlarda farkettiyseniz büyük bir karakter gelişimi gösteriyor.

Net Triss diyorum hocam. 1000 tane yenneferi toplasan 1 tane triss etmez gözümde ama Yenneferide aşırı seviyorum siz düşünün.
Kitaplarda Triss çok farklı bir kişilik hocam, CDPR Triss’i ile Sapkowski’nin Triss’i iki ayrı karakter bile diyebilirim. Olgunlaşmamış bir kişi olarak da söyleyebilirim Sapkowski’nin Triss’ini sanırsam, oyunlarda farkettiyseniz büyük bir karakter gelişimi gösteriyor.
Hocam kitabı yeni edindim bende sabırsızlanıyorum okumak için.

Net Triss diyorum hocam. 1000 tane yenneferi toplasan 1 tane triss etmez gözümde ama Yenneferide aşırı seviyorum siz düşünün.

Hocam kitabı yeni edindim bende sabırsızlanıyorum okumak için.
Kitap Triss'i beğenmeyeceksinizdir hocam çok umutlu girmeyin kitaplara, ama konulara tarafsız bakarsanız Triss'e de hak vereceksinizdir. Kitabı okumuş olsaydınız anlatırdım ama spoiler vermiş olmayayım keyfiniz kaçmasın.

Kitap Triss'i beğenmeyeceksinizdir hocam çok umutlu girmeyin kitaplara, ama konulara tarafsız bakarsanız Triss'e de hak vereceksinizdir. Kitabı okumuş olsaydınız anlatırdım ama spoiler vermiş olmayayım keyfiniz kaçmasın.

Hocam söz olsun 1 2 sene sonra sizi forumda bir yerde bulmaya çalılşacağım sizde beni bulursanız hatırlatın kendinizi kitap hakkında konuşalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı