Witcher 3 Triss ve Yennefer ilişkisi sonu etkiler mi?

Triss ile romantik anlar yaşamak için seni seviyorum yerine tekrar denemek istiyorum da diyebilirsin. Eğer 2. oyunun kayıtlarını kullanmıyorsan ya da 2. oyunda Triss ile aranı bozmadıysan o da kabul ediyor. Sonra Yennefer'e yürüyorsun ve buna rağmen mutsuz son ile bitmiyor. Kısaca oyundaki tüm seks sahnelerini görebilirsin.

Triss ile romantik anlar yaşamak için seni seviyorum yerine tekrar denemek istiyorum da diyebilirsin. Eğer 2. oyunun kayıtlarını kullanmıyorsan ya da 2. oyunda Triss ile aranı bozmadıysan o da kabul ediyor. Sonra Yennefer'e yürüyorsun ve buna rağmen mutsuz son ile bitmiyor. Kısaca oyundaki tüm seks sahnelerini görebilirsin.
Yennefer ile romantik olup hatta yatıp, seni seviyorum demezsek Triss ile sorun oluyor mu?

Yennefer için öyle bir seçenek yok. Malum sahnede gemide otururken ya seni hala seviyorum diyorsunuz ya da reddediyorsunuz. Eğer Triss'e de seni seviyorum deyip Yen için de aynısını yaparsanız sizi yatağa bağladıkları sonu görürsünüz.

”Tekrar deneyelim” seçimi olmuyor diye biliyordum hocam ben. Nereden gördünüz o seçimin işe yaradığını?

Oyunu 7 defa bitirdim. Kendim yaptığımda oldu. Hatta Witcher 2'yi birkaç defa oynayıp onun savelerini kullandığımda Triss ile aramı bozduğum saveler de vardı. O zaman olmamıştı mesela.

Geri
Yukarı