Witcher 3 Triss ve Yennefer ilişkisi sonu etkiler mi?

Oyunu 7 defa bitirdim. Kendim yaptığımda oldu. Hatta Witcher 2'yi birkaç defa oynayıp onun savelerini kullandığımda Triss ile aramı bozduğum saveler de vardı. O zaman olmamıştı mesela.
Garip, normalde olmaması gerekiyor. Ben denediğimde çalışmamıştı hiçbir zaman. Videolarda da aynı şekilde çalışmıyor o seçenek.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Garip, normalde olmaması gerekiyor. Ben denediğimde çalışmamıştı hiçbir zaman. Videolarda da aynı şekilde çalışmıyor o seçenek.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dediğim gibi 2. oyundaki tercihleriniz etkiliyor o seçeneğin işe yarayıp yaramayacağını. Videoyu çeken kişi ne seçti bilmiyorum. Eğer hiç kayıt aktarmayıp o seçeneği seçerseniz de işe yarıyor bu arada. Tabi Triss ile olan diğer görevler etkiliyor mu bilmiyorum. Ben diğerlerinin hepsini aynı şekilde yapmama rağmen reddedildiğim tek sefer dediğim gibi 2. oyun kayıtlarında Triss ile aramı bozduğum seferdi.

Geri
Yukarı