Witcher 3 Triss ya da Yennefer ile beraber olmak

Baltiyar

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba Witcher 3'ü bitirdim ama bitişte ne Triss ne de yen ile birlikte olamadım. Sebebini bilen var mı neden böyle oldu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba Witcher 3'ü bitirdim ama bitişte ne Triss ne de yen ile birlikte olamadım. Sebebini bilen var mı neden böyle oldu?

ikisiyle de işi yürütmeye çalışırsan böyle oluyor. İkisinden biri ile sevgili olman gerekiyordu.

Triss'le birlikte olmak için, Triss'in bir yan görevini, "Ölüm Kalım Meselesi" yapmanız gerekiyor. Sonrasında görev ilerlediğinde Triss gemi ile tam gidecekken "Seni Seviyorum, Benimle Kal" seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Sonra bizimkiler şey yapacak :)

Yennefer ile birlikte olmak için ise Skellige'de bir görevde gaz dolan bir mekanda sıkışıp kalıyorsunuz ve seçenekler arasından "Lanet Olsun, Seni Öpmek İstiyorum Yen!" seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Ve sonrasında sahne açılacak. Bir diğer sahneyi açmak için ise oyunun sonlarında doğru, Kaer Morhen'de arkadaşlarınız ile konuşurken Yennefer sizi odaya davet ettiğinde kabul etmeniz gerekiyor. Kabul ettiğinizde o sahne açılacak.
Kısacası doğru seçenekleri seçmeniz gerekiyor. Onun dışında bazı yan karakterler ile de birlikte olabiliyordunuz. Fakat siz kaçırmışsınız :)

Triss'le birlikte olmak için, Triss'in bir yan görevini, "ölüm kalım meselesi" yapmanız gerekiyor. Sonrasında görev ilerlediğinde Triss gemi ile tam gidecekken "seni seviyorum, benimle kal" seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Sonra bizimkiler şey yapacak :)

Yennefer ile birlikte olmak için ise Skellige'de bir görevde gaz dolan bir mekanda sıkışıp kalıyorsunuz ve seçenekler arasından "lanet olsun, seni öpmek istiyorum yen!" Seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Ve sonrasında sahne açılacak. Bir diğer sahneyi açmak için ise oyunun sonlarında doğru, kaer Morhen'de arkadaşlarınız ile konuşurken Yennefer sizi odaya davet ettiğinde kabul etmeniz gerekiyor. Kabul ettiğinizde o sahne açılacak.
Kısacası doğru seçenekleri seçmeniz gerekiyor. Onun dışında bazı yan karakterler ile de birlikte olabiliyordunuz. Fakat siz kaçırmışsınız :)

İkisini de yaptım herhalde 3'lü istemediler.

Demek ki 2'sini de yapmamışsınız. eğer ikisine de "seni seviyorum" deseniz bile önceden onlarla ilişkiye girebiliyorsunuz. "Tango için 3 kişi gerekir" görevinde terkediliyorsunuz. büyük ihtimalle yanlış hatırlıyorsunuz.

O görevide yaptım yatağa bağlıyorlar kelepçeyle sonra dandelion kurtarıyor.

O görevide yaptım yatağa bağlıyorlar kelepçeyle sonra dandelion kurtarıyor.
Tamam işte hocam size postayı koymuşlar. İkisiyle olma şansınızı o görevde yitirmiştiniz ama siz fark etmemişsiniz, sağlık olsun. Size kız mı yok? Yani Geralt'a.
Hearts of Stone ek paketinde, Shani var. Onunla ilişki yaşayabilirsiniz kısa süre de olsa

Yeni konular

Geri
Yukarı