Sürprizbozan Witcher 3 Triss Yen seçimi

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

grizzy

Centipat
Daha fazla  
Merhaba Witcher 3 oyununun sonlarına gelmek üzereyim fakat aklımı kurcalayan bir şey var. Şimdi ben oyunu Triss ile bitirmek istiyorum ki baloda olan öpüşme sahnesini vs yaşadım lakin büyücülerin Novigrad'dan gittikleri yerde ona burada kal demedim ve git dedim o sıra fazla önemli değildir diye düşündüm ama önemliymiş. Yennefer ile ise hiçbir şey yapmadım hatta cin görevinde ilişkiyi tamamen bitirmiştim. Şimdi ben oyun sonunda hangisiyle bitiririm?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Witcher 3 oyununun sonlarına gelmek üzereyim fakat aklımı kurcalayan bir şey var. Şimdi ben oyunu Triss ile bitirmek istiyorum ki baloda olan öpüşme sahnesini vs yaşadım lakin büyücülerin Novigrad'dan gittikleri yerde ona burada kal demedim ve git dedim o sıra fazla önemli değildir diye düşündüm ama önemliymiş. Yennefer ile ise hiçbir şey yapmadım hatta cin görevinde ilişkiyi tamamen bitirmiştim. Şimdi ben oyun sonunda hangisiyle bitiririm?
İkisiyle de bitirmezsin. DLC'nin sonunda Ciri gelir.

Sahire peşinde koşmaktansa kendi kızını yetiştirmek de fena değil aslında.

Unutmayın, Triss'i ve Yen'i aynı anda idare etmeye çalışırsanız ikisi de sizi terk edecek. Ve DLC'nin sonund dandelion gelecektir.

Çok doğru sahirelere pek güvenmemek lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı