Çözüldü Witcher 3 varken GOTY Edition ücret aldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Hardater

Centipat
Daha fazla  
Merhaba herkese, şimdi ben 2 hafta önce yaklaşık olarak(12 gün) Witcher 3 aldım ve ondan 4 gün sonra da Witcher 3 GOTY Edition aldım. GOTY Edition'ı alırken herhalde Witcher 3'ün parasını almaz diye aldım fakat aldığını bugün fark ettim. Oyunu(ilk aldığım Witcher 3) daha hiç oynamadım bugün de iade talebi verdim. GOTY Edition hala duruyor fakat Witcher 3'ün kendisi silinir mi ondan emin değilim. Silinir mi silinmez mi bilen varsa yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Çözüm
Oyuna bu paketi almadan önce de sahiptiniz sonuçta, son satım alımınızı inceleyip ona göre yapacaklardır işlemi. Oyunun kendisi gitmez diye düşünüyorum yani. Öyle bir teknik aksaklık yaşarsanız bile ticket atarsınız Steam'e, kısa sürede çözüme kavuştururlar.
Son satım alımınızda hangi ürünler geldiyse onlar silinir diye tahmin ediyorum sadece. Böyle bir durum var maalesef, ben de DLC'leriyle beraber toplu almadığım bir oyunun daha sonra paketini almaya yeltendiğimde içine oyun fiyatının da eklenmiş olduğunu gördüm sahip olmama rağmen. Sepette ise bunun ibaresi vardı fakat gözünüzden kaçmış olabilir.

Son satım alımınızda hangi ürünler geldiyse onlar silinir diye tahmin ediyorum sadece. Böyle bir durum var maalesef, ben de DLC'leriyle beraber toplu almadığım bir oyunun daha sonra paketini almaya yeltendiğimde içine oyun fiyatının da eklenmiş olduğunu gördüm sahip olmama rağmen. Sepette ise bunun ibaresi vardı fakat gözünüzden kaçmış olabilir.
Hocam ben iade talebi verdim bugün. Sizce The Witcher 3: Wild Hunt Steam kütüphanemden silinir mi? GOTY Edition hala duruyor onu iade etmedim ve içinde The Witcher 3: Wild Hunt da var.

Oyuna bu paketi almadan önce de sahiptiniz sonuçta, son satım alımınızı inceleyip ona göre yapacaklardır işlemi. Oyunun kendisi gitmez diye düşünüyorum yani. Öyle bir teknik aksaklık yaşarsanız bile ticket atarsınız Steam'e, kısa sürede çözüme kavuştururlar.

Çözüm

Oh tamam, rahatladım gerçekten. Teşekkürler yardımlarınız için :).

Geri dönüş yapmayı unuttum. Dediğiniz gibi iade edildi, hala Witcher 3 oynayabiliyorum bir sıkıntı çıkmadı. Teşekkürler yardımlarınız için. :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı