Çözüldü Witcher 3 Velen'deki diğer ipuçlarını incele ve Baron'un eşini bul görevi nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bluesalternative

Centipat
Daha fazla  
Dostlar selam Witcher 3'te velendeki diğer ipuçlarını incele ve baronun eşini bul görevinde ilerleyemedim Siri'nin odasını aradım keçi yakalama görevini yaptım vs ama bir türlü ilerleyemedim haritadaki ilan tahtasındaki görevleri mi yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-08 225057.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-08 225057.png
    2,8 MB · Görüntüleme: 60
Çözüm
Yok yok hoşuma gitti benim de :D oyunu kapatmıştım tekrar açınca bug oldu yanına ışınladı geldiğine sevindim dedi görevini tamamladıktan sonra da davet etti mutlaka gelirim dedim, şimdi ormanın hanımlarını yapmaya gidiyorum o zaman teşekkür ederim.
Novigrad şehrine geldiğin zaman Triss karakteri ile ilgili ana görevlerin olacak ana görevlerden sonra o karakterle ilgili yan görev gelecek görev açıklamalarına bakarak görev içeriğine bakıp anlarsın bazı yan görevler ana hikayeye etki ediyor.
Şu an onu yapıyorum çok teşekkür ederim.(edit: İyi ki büyücüye gitmişim :D)

Cadının peşinde görevini yaptım tam çıkacakken büyücü bana lamba arayacağım gelmek ister misin dedi ben de yok dedim mağaradan çıktım ama ilerleme olmadı diğer görevleri de mi yapmam lazım?
Sırada ormanın hanımları görevi var. Sıkıntı değil o Kiera metz görevini yapmaman sadece kiera metzin 2. görevi gelmeyecek oyunu çok etkileyen bir durum değil karakteri ben gibi sevmediysen zaten takmana gerek yok.

Sırada ormanın hanımları görevi var. Sıkıntı değil o Kiera metz görevini yapmaman sadece kiera metzin 2. görevi gelmeyecek oyunu çok etkileyen bir durum değil karakteri ben gibi sevmediysen zaten takmana gerek yok.
Yok yok hoşuma gitti benim de :D oyunu kapatmıştım tekrar açınca bug oldu yanına ışınladı geldiğine sevindim dedi görevini tamamladıktan sonra da davet etti mutlaka gelirim dedim, şimdi ormanın hanımlarını yapmaya gidiyorum o zaman teşekkür ederim.

Novigrad şehrine geldiğin zaman Triss karakteri ile ilgili ana görevlerin olacak ana görevlerden sonra o karakterle ilgili yan görev gelecek görev açıklamalarına bakarak görev içeriğine bakıp anlarsın bazı yan görevler ana hikayeye etki ediyor.

Çözüm
Çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için bir şey daha sormak istiyorum biz lambayı bulmuştuk davet etmişti davetine gittim Geralt umarım bana hala kızgın değilsindir dediğinde mağarada bıraktın beni vs diyor ama ben bırakmadım neden oluyor bu biliyor musun?

Dosya Ekleri

• resim_2024-03-09_204129465.png
    resim_2024-03-09_204129465.png
    1,6 MB · Görüntüleme: 10
Çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için bir şey daha sormak istiyorum biz lambayı bulmuştuk davet etmişti davetine gittim Geralt umarım bana hala kızgın değilsindir dediğinde mağarada bıraktın beni vs diyor ama ben bırakmadım neden oluyor bu biliyor musun?
Görev devam ediyorsa sorun yok. Böyle bir diyaloğu hatırlamıyorum fakat sıkıntı olmayacaktır yeşil garip bir adada görevin olacak eğer o görevi verirse sıkıntı yok demektir.

Hayaletlere güvenilmez bunu unutma. Sevenlerin arasını yapmak için ikisi bir araya gelmeli hayaletin olduğu eve. ( ufak bir bilmeceli tüyo )
Eyvallah güvenmedim aşık olduğu adamı getirdim lanet bitti Keira'ya gittim teşekkür etti eve tüccar geleceğini ama tüccarın geciktiğini söylediği bana tüccarı kontrol edebilir misin? Diye sordu kabul ettim tam evden çıkarken cinci geldi atalar gecesi için yardım istedi kieranın görevi bozulmasın diye red ettim ama kieranın görevi haritada gözükmedi oyunu tekrar açıp kabul etttim atalar gecesi görevi de kieranın tüccar görevi de haritada gözükmüyor kieranın bir kule dolusu fare görevi de tamamlanmış olarak gözüküyor böyle miydi bu görev hatırlıyorsan bunu da söyleyebilir misin?

Dosya Ekleri

• resim_2024-03-10_005453889.png
    resim_2024-03-10_005453889.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:
Eyvallah güvenmedim aşık olduğu adamı getirdim lanet bitti Keira'ya gittim teşekkür etti eve tüccar geleceğini ama tüccarın geciktiğini söylediği bana tüccarı kontrol edebilir misin? Diye sordu kabul ettim tam evden çıkarken cinci geldi atalar gecesi için yardım istedi kieranın görevi bozulmasın diye red ettim ama kieranın görevi haritada gözükmedi oyunu tekrar açıp kabul etttim atalar gecesi gröevi de kieranın tüccar görevi de haritada gözükmüyor kieranın bir kule dolusu fare görevi de tamamlanmış olarak gözüküyor böyle miydi bu görev hatırlıyorsan bunu da söyleyebilir misin?
Yeni görev olarak gelmiş olabilir yan görev sekmesini kontrol et tüccar olayını hatırlamıyorum 2 yıl geçti son bitirdiğimden bu yana onda da kiera ile uğraşmamıştım çok :D

Yeni görev olarak gelmiş olabilir yan görev sekmesini kontrol et tüccar olayını hatırlamıyorum 2 yıl geçti son bitirdiğimden bu yana onda da kiera ile uğraşmamıştım çok :D
Ben de uğraşmayacaktım da bir forumda yemek muhabbeti okumuştum :D bug oldu herhalde olmadı , tüccar işini çıkardı başıma onu halledebilirsem tekrar gideceğim yanına.

Geri
Yukarı