Witcher 3 vs God of War

God of War tabii ki de karşılaştırman hata.
Şu yüzden hata ikisi de farklı oyun aynı türde değiller birisi iskandinav mitolojisini anlatıyor (yanlışım olabilir) diğeri rol yapma oyunu hayali bir dünya.
Bütün yorumlar için teşekkürler ben daha çok günde 1 yada 1.5 saat oynayabileceğim arıyordum bu ikisinden ikisinde mükemmel oyunlar teşekkürler
Birde bu iki oyunun farklı olduğundan bende haberdarım ve bende bir leyleleley hayranıyım ama god of War da o baltayı sallaması o kılıçlarla rakipleri biçmek inanılmaz bir deneyim diyorlar yani bu olmasa direk witcher 3 yükledim zaten

Bana kalırsa Witcher 3 yüklemelisin gerek kitaplar gerek oyun adamlar etkileyici bir evren yaratmış. Ama şöyle bir sıkıntı var ki RPG oyunları herkese göre değil. Konuşmaları dinlemekten sıkılacaksan hiç bulaşma. Dediğin gibi günlük 1 saat zamanın varsa God of War oyna, Witcher gibi DLC'lerle 100 saati aşan bir oyunu bitiremezsin. Son olarak tavsiyemde kitapları bitirmeden Witcher oynama.

Bana kalırsa Witcher 3 yüklemelisin gerek kitaplar gerek oyun adamlar etkileyici bir evren yaratmış. Ama şöyle bir sıkıntı var ki RPG oyunları herkese göre değil. Konuşmaları dinlemekten sıkılacaksan hiç bulaşma. Dediğin gibi günlük 1 saat zamanın varsa God of War oyna, Witcher gibi DLC'lerle 100 saati aşan bir oyunu bitiremezsin. Son olarak tavsiyemde kitapları bitirmeden Witcher oynama.
Ben zaten kitap okumayı seven ve atmosfere çabucak giren birisiyim ve oyun içi diyalogları çok önemserim.
Kitaplarını daha okumadım fırsat olmadı ama teşekkürler

Yeni bir bilgisayar alacağım ama ilk önce hangisini yüklesem karar veremedim. Güzel bir karşılaştırma yapar mısınız? Bütün düşüncelere açığım.
Tek derdin hangisini önce yükleyeceğin olsun. Eğer Witcher 1 ve 2 yi bitirdiysen Wİtcher 3 olabilir ama bence yine de God Of War yükle çünkü Witcher 3 yeni güncelleme alacak 1-2 ay içinde güncelleme gelince oyna derim tabi ilk 2 oyunu bitirdikten sonra.

Tek derdin hangisini önce yükleyeceğin olsun. Eğer Witcher 1 ve 2 yi bitirdiysen Wİtcher 3 olabilir ama bence yine de God Of War yükle çünkü Witcher 3 yeni güncelleme alacak 1-2 ay içinde güncelleme gelince oyna derim tabi ilk 2 oyunu bitirdikten sonra.
Teşekkürler bende çok zamanım olmadığı için şimdilik gow düşünüyorum

Witcher III aşırı uzun bir hikayeye sahip ve bence aksiyon ve hikayede GoW, Yan görevler, ekstra eventler, atmosfer ve karakter alt metini anlamında Witcher III ancak ben birini seçseydim GoW alırdım. Kendisi benim en sevdiğim oyundur Ragnarok ile birlikte.

Geri
Yukarı