Witcher 3 wallpaper tavsiyesi

Merhaba, daha yeni Blood and Wine DLC'sini bitirmiş olsam da çok beğendim DLC'leri. Toussaint'ın güzel manzaralarına bayıldım ve hatta masaüstü arka planı olarak yapmak istedim. Ama bulamadım güzel bir tane, eminim aranızdan bazı kişiler ekran görüntüsü almıştır diye düşünüyorum. Lütfen beğendiniz birkaç fotoğrafı atabilir misiniz?
Tek manzara olmasına gerek yok. Tabi DLC'yi oynamamışsanız normal oyundaki şeyleri de atabilirsiniz.
Dostum 2.7 GB'lık Witcher serisi albümüm var ekran görüntüsü ve wallpaper her şey var içinde fakat buraya atamıyorum. Eğer atabileceğim bir yer varsa söyle atayım hemen.

Dostum 2.7 GB'lık Witcher serisi albümüm var ekran görüntüsü ve wallpaper her şey var içinde fakat buraya atamıyorum. Eğer atabileceğim bir yer varsa söyle atayım hemen.

Tabbi hemen Discord'um var hocam destinyy#0017
şuan witcher topluluğu discord sunucunuzdayım

Son düzenleme:
Discord'da sınır var dostum atamam o kadar büyük klasörü.

Media fire var hocam
Discord'da sınır var dostum atamam o kadar büyük klasörü.
dosyaları ctrl+a yapıp uploud files a sürükleyin biraz yüklenecek sonra link atabilirsiniz olmazsa google drive var
yada rar dosyası olarakda koyabilirsiniz
olmazsa hocam en beğendinizi koyun :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı