Witcher 3: Wild Hunt nasıl oynanır?

Oyunu daha önce oynamıştım. O yüzden para bastım ve cebime 3000'den fazla balık attım. Şu an 2400 küsur balık var.

1- Başlarda daha çok hızlı saldırı, Aard, Igni ve Gurme'yi açtım. Şu anki hali bu.

Ekran Görüntüsü (5253).png

2- Cepten kastın R, T, Y ve F tuşları herhalde. Yıldırım favorim. Tekinde zaten balık var. Gerisini duruma göre açıp envanterden ekliyorum. Bir ara sarıasma koymuştum ve iş görüyor, zehirli şeyler çıkıp duruyor. Fazla toksitike de yemiyor.
3- Ben 25-30 arası olan teçhizata kadar yerde en yüksek ne bulduysam onunla takıldım. Sonra baktım hepsine, Kedi Okulu candır deyip onunla takılmaya başladım.
4- Karakter gelişimden kastınız paylaştığım ekran görüntüsü değil mi? Onun en ince kısmı ne oluyor? Bir sütunu tamamlamaktan bahsediyorsanız yapılabiliyor ama bence kârlı değil.
5- Arbalet tuttuğun cep kısmına sadece arbalet konuluyor. Yanına da ok. Alt kısımdan bahsediyorsan Meşale ve onun dışında görev eşyaları. Bomba kısmına zaten sadece bomba konuluyor. Hangi bombalar diyorsan bende kuzey yeli ve şarapnel var. Duruma göre değiştiriyorum ama çok nadir.

Tavsiye olarak da yapabildiğin her şeyi yap. Ana hikaye dışında çok fazla içerik var. Otur kitapları oku, oyun içindekileri. Yaratık külliyatı falan da oku.

1. Bu iksir şemalarının yerine internetten bakmanızı öneririm. Tam hatırlamıyorum birkaç yerde çıkabiliyorlardı.

2. Oldukça sıkıntı yaratır. Leveliniz Witcher ekipmanlarına yetiyor. Köy ve şehirlerdeki tüccar, silah ve zırh demircilerinde “hazine haritası” satılıyor. Onları satın alınca Witcher ekipman avı görevleri başlıyor.
Çok sagolun. Şu anda Uma-Çirkin Yaratık görevine devam etmem gerekiyordu normalde Baron'un yanına gidip. Ama sanırım biraz teçhizat avına çıkacagım :) çünkü üzerimdekiler çok geride kaldı.

Zırh vs. için ne önerirsiniz. Ben şu anda kırmızı skillerden hafif ve agır salıdır üzerine ilerledim. Bir de igni-ateş skilli ile devam ediyorum. Atik ve sert vuruşlar için bi yerde en mantıklısının kedi teçhizatı oldugu yazıyordu
Kırlangıç iksirine çok ihtiyacınız yok açıkçası. Oyunun karakter geliştirme yerinden Gurme özelliğini açın. Her yemek yediğinizde canınız 20 dakika boyunca dolacak. İksirler gibi hızlı olmasa da 5-10 saniye defansif oynarsanız canınızı geri dolduracaktır. Yıldırımın boşluğunu da Efsunger Setleri ile kapatabilirsiniz. Bir de kırmızı sayfadan düz ve ağır saldırılara ek güç katacak özellikleri yükseltirseniz iki iksiri de kullanmanıza gerek kalmaz.

Şemalara direkt olarak ulaşamazsınız. İlk olarak belirli tüccarlardan, zırhçılardan ve demircilerden şemaların bulunduğu yerlerin haritasını alacaksınız. Sonra setlerin şemalarını teker teker bulacaksınız.
Öneriler için çok teşekkürler. Gurme özelligini açmam şart gibi. Zaten açmayı düşünüyordum.

Haritalar için özellikle tavisiye ettiginiz biri satıcı vs. var mı?

Çok sağ olun. Şu anda Uma-Çirkin Yaratık görevine devam etmem gerekiyordu normalde Baron'un yanına gidip. Ama sanırım biraz teçhizat avına çıkacagım :) çünkü üzerimdekiler çok geride kaldı.

Zırh vs. için ne önerirsiniz? Ben şu anda kırmızı skillerden hafif ve agır salıdır üzerine ilerledim. Bir de igni-ateş skilli ile devam ediyorum. Atik ve sert vuruşlar için bir yerde en mantıklısının kedi teçhizatı oldugu yazıyordu.

Saldırı hasarı için kedi zırhı, işaretler için Griffin zırhı, Ben Griffin kullanıyorum 7K Aard hasarım var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Haritalar için özellikle tavisiye ettiginiz biri satıcı vs. var mı?
Tavsiye edebileceğim yok, çünkü sadece belirli satıcılarda çıkıyor diye hatırlıyorum.
Burada gösterilmiş. Tek tek alıp toplamak istemezseniz kodları da bulunuyor.

Zırh olarak Kedi Seti güzel ama ilk seviyesinde olan zırhın görünüşünü beğenemiyorum. Zaten ilk seviye zırhların neredeyse hepsi çirkin, Ayı Seti dışında tabii ki :)

Tavsiye edebileceğim yok, çünkü sadece belirli satıcılarda çıkıyor diye hatırlıyorum.
Burada gösterilmiş. Tek tek alıp toplamak istemezseniz kodları da bulunuyor.

Zırh olarak Kedi Seti güzel ama ilk seviyesinde olan zırhın görünüşünü beğenemiyorum. Zaten ilk seviye zırhların neredeyse hepsi çirkin, Ayı Seti dışında tabii ki :)
Kedi setinin sonraki seviyelere geliştirmemiz için ne yapmamız gerekiyor? Onda da yine haritaları mu kullanıyoruz?
Ben igni/quen ve kedi okulu ekipmanları üzerine oynuyorum genelde. Az miktarda büyü, bolca kılıç dövüşü sevdiğim için.

İkinci favorim de Ayı Okulu elbette.
ben de şimdlik 19 lvl'dayım ve neredeyse benzer bir karakterim var. Sadece kedi teçhizatı eksik. Onu da tamamlamaya çalıacagım

Geri
Yukarı