Witcher 3: Wild Hunt aşk

MehmetKalle1

Hectopat
Daha fazla  
İlk basta Triss'le devam ederim dedim sonra yeni tercih edeceğim dedim yan gorevini yaptim optum sevistim sonra cok hizli bir fikrim degisti. Triss'inde yan gorevini yaptim optum kal falan dedim simdi ikisi de beni terk etmez. İlerleyen yerlerde yen e soguk davranirsam değil mi? Yoksa 3. sonumu yapacağım yardimci olabilir misiniz? Ona gore save aldim gorevden once ona döneceğim.

Tam olarak neredesin bilmiyorum ama Skellige'de Yen ile yapacağın bir cin görevi var. Birisi söylemiş, Son Dilek adı. Bu görevi reddeder veya görev sonunda olumsuz yanıt verirsen Yen sana küsüyor. Oradan Triss'le devam edebilirsin.

Triss'i baloda öpüp sonraki yan görevde gitmemesini istedikten sonra deniz feneri sahnesini yaşadıysanız, Yennefer'a "Son Dilek" görevinde "Artık seninle olmak istemiyorum" demediyseniz ikisiyle de ilişki içindesiniz (tabii bu iyi bir şey demek değil).
Şimdiden yatağa zincirlenmenin tadını çıkarın.

Ben şimdi Triss'le deniz fenerine kadar ilerledim, Yen'e de seni seviyorum dedim, onla da kalede yaptık. Şimdi 3. son mu olacak?
Novigrad'da Triss'le deniz feneri sahnesini yaşadıysanız ve Skellige'de Son Dilek görevinde Yennefer'a "Ben de hala seni seviyorum" diyaloğunu seçip ikisine de yüz verdiyseniz malum sahneyi ve terk edildiğiniz sonu yaşarsınız, evet.

Son düzenleme:
Ben simdi trisle deniz fenerine kadar ilerledim yene de seni seviyorum dedim onlada kalede yaptik simdi 3. Sonmu olucak

Tam olarak neredesin bilmiyorum ama Skellige'de Yen ile yapacağın bir cin görevi var. Birisi söylemiş, Son Dilek adı. Bu görevi reddeder veya görev sonunda olumsuz yanıt verirsen Yen sana küsüyor. Oradan Triss'le devam edebilirsin.
Yaptim onu ya ozamanlar yen diyodum cok hizli trise dondum

Save dosyasi varmi oyle bir ya suanda bu cirkin bir yaratik vardi onu buldum kaleye gittim diğer Witcherlarla içki içtik trisle devam eden oyle bir save dosyaniz varmi yoksa save donup yenle devam edicegim

Ben simdi trisle deniz fenerine kadar ilerledim yene de seni seviyorum dedim onlada kalede yaptik simdi 3. Sonmu olucak

Yaptim onu ya ozamanlar yen diyodum cok hizli trise dondum

Save dosyasi varmi oyle bir ya suanda bu cirkin bir yaratik vardi onu buldum kaleye gittim diğer Witcherlarla içki içtik trisle devam eden oyle bir save dosyaniz varmi yoksa save donup yenle devam edicegim
Sanirim save dosyasi yok ozaman ben save geri doneyim boyle giderse anladigim ben yeni de kaybedicem bu seferlik yenle bitireyim eger bir gun bir daha başlarsam trisimle bitirecegim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı