Witcher 3 Wild İçin GTX 960 Tabanlı Sistem Toplama

Tarkhan

Hectopat
Yer
Gİresun
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Bir sistem toplamayı düşünüyorum ama bazı sıkıntılar yaşıyorum. İlk olarak hangi PSU'yu almalıyım ve kaç watt'lık olmalı? İkinci olarak sistemi Witcher 3 Wild Hunt oynayabilmek için topluyorum. Oyun daha çıkmamış olsa da ne derecede yeterli bir sistem olmuş? Son olarak Sinerji.gen.tr den alıyorum çoğu parçayı. Bu siteden daha önce alışveriş yapan var mıdır, ne kadar güvenlidir?

tech.png

Monitör HDD.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Site hakkında Sosyal'de alışveriş yapan arkadaşlar var ve ben şikayet duymadım ama teknik destek hakkında bir bilgim yok. Sistem gayet güzel gözüküyor. Sadece RAM'i CL9 tercih etmelisin. Güç kaynağına gelecek olursak 500 W rahatlıkla işini görecektir ama almışken 600 W tercih et. Ekran kartına gelecek olursak AMD R9 285 daha performanslıdır. Şu an Sapphire R9 285 Vatan'da indirimde ona bakabilirsin.

Peki CL9 ile CL10 arasında çok fark var mıdır? Snerji'de yok galiba CL9 ya da ben göremedim. :) PSU'larda 500 W 600 W yazıyor. Her PSU üzerinde yazdığı değeri veriyor mu gerçekten? Bir sıkıntı yaşamayayım?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı