Witcher 3 Yan görevleri yapılmalı mı?

artunese

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
League Of Legends Espor Oyuncusu
Merhaba bende Witcher 3'ün GOTY versiyonu vardı, içinde 2 tane daha ek DLC vardı yani. Ana hikaye ve 2 DLC'yi de bitirdim az önce. Oyunda şimdi sadece yan görevler kaldı. Sizce onları yapayım mı yani eğlenceli midir? Ve bu görevler sınırsız mı yani hepsini yapsam bitiyor mu sonunda? Veya ne kadar zamanımı alır daha evvel yapan ve bilgili olan biri söyleyebilir mi?

Ana görevlerle bağlantılı yan görevleri keşke zamanında yapsaydınız. Kontratlardan bahsediyorsanız, eğlenceli olanı da var, normal olanı da.

Benim size tavsiyem baştan başlamanız, Yeni Oyun+ ile. Bu sayede hem farklı bir son ile bitirirsiniz hem de yan görevleri yaparak oyunun nasıl değiştiğini görebilirsiniz.

Sorunuza gelirsek; evet yan görevler ve kontratlar bitiyor. Ama bitirmesi biraz zaman alıyor :)

Merhaba bende Witcher 3'ün GOTY versiyonu vardı, içinde 2 tane daha ek DLC vardı yani. Ana hikaye ve 2 DLC'yi de bitirdim az önce. Oyunda şimdi sadece yan görevler kaldı. Sizce onları yapayım mı yani eğlenceli midir? Ve bu görevler sınırsız mı yani hepsini yapsam bitiyor mu sonunda? Veya ne kadar zamanımı alır daha evvel yapan ve bilgili olan biri söyleyebilir mi?
Bir baron yan görevi var ki ana hikaye kadar etkileyici ve uzun. Zamanında yaparak gitseydiniz keşke.

Bana göre yan görevler ana hikayeden sarıcı gelmişti ilk başta. Kontratları falan yapmak çok eğlenceli oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı