Witcher 3 yerine oyun önerisi

• Konuyu başlatan c34t
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 239
  • Görüntüleme 12B
Evet hocam tüm dünyaya enis kirazoğlu sevdirdi.
Arkadaşlar cidden Witcher 3 ve Odyssey mi bir tanesi her sene çıkan standart AC oyunu diğeri ise şaheser. Bunun dışında adam oyun önerisi istemişsiniz oyundan sıkıldığınızı falan anlatmışsınız. Sizin Witcher 3'ten sıkıldığınızı dinlemek istemez adam oyun önerisi istiyor.
Enis Kirazoğlu daha piyasa da yeniyken ben ilk oyununu biliyordum ve 2013 yılında witcher 2 yi defalarca bitirmiş biriyim. Üçüncü oyuna maddi ve önceliklerimin getirdiği imkansızlıklar yüzünden girememiştim. Dolayısı ile tüm dünya diye(kastettiğini anladım) genel bir kanı da bulunmamanızı tavsiye ederim.

Klasik yan görev oynamayan oyuncu kitlesi. Witcher 3 size mükemmel bir combat sistemi sunmaz ama birbirinden sürükleyici yan hikayeler ve witcher kontratlari sunar ve Blood and Wine, HoStan iyi.
Aynen aga klasik yan görev oynamayan oyuncu kitlesi. :D? RPG oyunlarında son gittiğim şey ana hikayedir, karakterimi yan görevlerde ne kadar güçlendirebilirsem ana hikayede o kadar eğlenceli yönetebilirim. BAW'ın ana hikayesi boş atmosferi zirve, HOS roman okurmuşcasına oynattırıyor.

Ana oyunu nasıl 170 saatte bitirebiliyorsunuz ya? Ben yan görevler dahil olmak üzere 45 saatte bitirdim sadece kontrat yapmadım. Ayrıca Hearts of Stone DLC'si bayağı iyidir.
Hocam ben ağır ağır keyfini ala ala acele etmeden mümkün olduğunca soru işaretlerini açarak oynadım. Evrene eskiden beri süregelen bir hayranlığım olduğu için canım sıkılmadan da devam edebildim.

Aynen aga klasik yan görev oynamayan oyuncu kitlesi. :D? RPG oyunlarında son gittiğim şey ana hikayedir, karakterimi yan görevlerde ne kadar güçlendirebilirsem ana hikayede o kadar eğlenceli yönetebilirim. BAW'ın ana hikayesi boş atmosferi zirve, HOS roman okurmuşcasına oynattırıyor.
Blood and Wine'ı kontrat gibi düşünün. 30 saatlik detaylı bir kontrat. HoS'ta çok melankolik bir hava var orası çok iyi.

Dün gece 170 saatin sonunda yan görevler ve ana hikaye bitti. Oyunu belirtilen en iyi sonla bitirdiğini söylemeliyim ki keşke 2. iyi sonla bitirseydim dediğim de olmadı değil. DLC'lere yaklaşık 1 ay sonra başlamak istiyorum. Bu süre zarfında akşam vakitleri boş zamanımı değerlendirecek bir oyun arıyorum. Witcher açlığını doyurabilecek senaryosu yoğun 1 - 2 tane oyun önerir misiniz?

Türkçe yamasını yapabilirsen. Batman Arkham Knight.

Hayır bizde oynadık Witcher 3'ü tamam güzel oyun ama övüldüğü kadar da değil. Övdüğünüz kısımlar neler söyler misiniz? Ben gayette sıkıldım yani oynarken. Tamam hikayesi güzel evreni gayet genişte Geralt'ın odundan farkı yok. At desen aynı kontroller berbat. At üstünde combat aynı şekilde berbat. Oyun sadece kaç vur üzerine kurulu. Oyunda bir sürü glitch var. Bir yerden bir yere giderken çalan müzikler 20.saatin ardından o kadar rahatsız etmeye başladı ki kulaklığı çıkarıyordum. Müzikler güzel ancak o kadar çabuk tekrara düşüyor ki bunaldım cidden.
Müziklere bu kadar laf eden ilk defa gördüm. Linç platformu Ekşi Sözlük'te bile müzik hariç her şey linç yemiş ama müziklere laf eden görmedim. Geralt'ın odunluğu arkadaşın dediği gibi Witcher'ların duygusu yok ve Ciri'yi bulduğumuz ara sahne bile yeter duygusallık için. At ise bir yerden bir yere giderken sadece shift basılı tutarak giderseniz otomatik yolu sizin için sürüyor ve at dayanıklılığı da düşmüyor. At üstünde combat'taki yavaş çekim gayet güzel bir özellik ve one-shot atıp kafalar fırlıyor ve gayet tatmin edici. Glitch olarak haklısınız bazı can sıkıcı glitchler var.

Blood and Wine'ı kontrat gibi düşünün. 30 saatlik detaylı bir kontrat. HoS'ta çok melankolik bir hava var orası çok iyi.
Bakma ben BAW'ı HOS'dan daha çok severim, Witcher 3'ün çamur gibi ortamını sevmediğimden (Özellikle Velen) Toussaint hediye gibi geliyor.
Ana hikaye HOS'da daha iyi ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı