Witcher 3'de görevleri bitirmeden istediğimiz yere gidebilir miyiz?

Hocam istediğiniz gibi dolaşabilirsiniz ama eğer oyunu sevemediyseniz, devam etmemenizi tavsiye ederim. Sonuçta zorla oyun oynamak icin gerçekten bir sebep göremiyorum

Oyundan zevk alamıyorum. Başı boş dolaşıp istediğim yere gidebilir miyim ben? Yoksa önce hikayeyi mi bitirmem lazım?
Oyunun uçsuz bucaksız, dolu dolu bir açık dünyası var. İstediğin yere gidebilirsin, sıkıntı olmaz. Ama düşük seviyeysen, açık dünyada gezinirken tek yeme ihtimalin oldukça fazla.

Haritanın dışına çıktığın zaman da seni geriye atacak. Çünkü haritanın dışında şeytanlar yaşıyormuş, Geralt'ta bir şeytan öldürmek için çok yaşlıymış. Böyle de güzel bir diyalog var :)

Haritanın dışına çıktığın zaman da seni geriye atacak. Çünkü haritanın dışında şeytanlar yaşıyormuş, Geralt'ta bir şeytan öldürmek için çok yaşlıymış. Böyle de güzel bir diyalog var :)

Geralt geç duruyor ama. Vesemir olmasın o. Ve şeytanları neden sadece gençler öldürüyor.

Geralt geç duruyor ama. Vesemir olmasın o. Ve şeytanları neden sadece gençler öldürüyor.
Geralt genç değil. 100 yaş civarlarında olduğu tahmin ediliyor. Adı üstünde şeytan. Her ne kadar Witcher'da olsan, şeytanı öldürebilecek bir kapasiteye sahip olmak zor. Aynı şekilde yüreğe de.

100 yaş ne? Max 35 yaşındadır. Şeytanın olayı ne? Çok mu güçlü?
35 falan değil dostum. 100 yaşına merdiven dayadığı düşünülüyor. Açıklardım aslında güzelce ama, internette bolca kaynak var bununla ilgili.

Witcher 3'te o'Dimm hariç bir şeytan yoktu diye hatırlıyorum. O yüzden tam olarak bilemeyiz. Ama doğal olarak çok güçlü bir yaratık olduğu tahmin edilebilir. Koskoca Geralt'ın bile tutusu yemiyor şeytana baş koymaya 😈

@Tek7HackDedi bu arada haritanın dışına çıkmaya çalışırsan oyun seni şu mesajla uyarır.

Eki Görüntüle 902974

Yine de ısrarla gitmeye çalışırsan oyun seni geriye atar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

,
Ana oyundan bahsetmiştim, hile yapmayaraktan da.

Yeni konular

Geri
Yukarı