Witcher 3'e başlamalı mıyım?

Her ayrıntısına kadar oynanırsa 150 saat kadar sürebilir ben 100 saatte bitirmiştim tekrar başlanabilir fakat yeni DLC gelecekmiş beklemenizi öneririm.

İlk 2 oyunu oynamaya gerek yok boşu boşuna arkadaşı oyundan soğutmayın.

Direk 3'ten başlayabilirsiniz zaten ilk oyunu oynarsanız soğursunuz bence ikide pek güzel değil ( oynarsanız en fazla aa bu karakter şurada vardı falan dersiniz yani ötesi olmaz çok merak ediyorsanız hikayesini okuyun.)

Ben zamanında ilk oyundan başlamıştım seriye, ne kadar eski olsa da hikayesi çok güzeldi. 2.oyuna geçince grafiksel patlama yaşamıştım 1. oyundan sonra, 2. oyununda hikayesi güzeldi. Bence 1. oyuna şans vermelisin grafikler, mekanikler eski olsa da hikayesi gayet doyurucu.

Ben zamanında ilk oyundan başlamıştım seriye, ne kadar eski olsa da hikayesi çok güzeldi. 2.oyuna geçince grafiksel patlama yaşamıştım 1. oyundan sonra, 2. oyununda hikayesi güzeldi. Bence 1. oyuna şans vermelisin grafikler, mekanikler eski olsa da hikayesi gayet doyurucu.
Oyunlar güzeldir ona bir şey demiyorum ama arkadaş 1 i görünce bütün seriden vazgeçebilir o yüzden öyle dedim 3 ü oynar ilgisini çeker sonra 1 e 2 ye gider belki.

İlk 2 oyunu oynamaya gerek yok boşu boşuna arkadaşı oyundan soğutmayın

Direk 3'ten başlayabilirsiniz zaten ilk oyunu oynarsanız soğursunuz bence ikide pek güzel değil ( oynarsanız en fazla aa bu karakter şurada vardı falan dersiniz yani ötesi olmaz çok merak ediyorsanız hikayesini okuyun.)

Hikayesi bağlantılı. Oyun kötü olsa da hikaye bağlantılı. Direk 3'ten başlayan birinin hiçbir şey anlamaması mümkün. Oynamasa bile açıp internetten okumalı ya da izlemeli. Ben eski de olsa ilk oyunla başladım. Hiç de soğumadım.

DLC'ler dahil 80 saatte bitirdim. Yan görevleri pek yapmadım. Sadece ana göreve levelim yetmediğinde yaptım. Yan görevleri de yapacaksan 100 saatte biter.
RPG oyunlarını seviyorsan, aksiyondan daha çok hikaye senin için önemliyse sevebilirsin.
Bol bol altyazı okuyacaksın, böyle dediğim için oyun sana sıkıcıymış gibi gelmesin.
En iyi oyunlardan birisi sonuçta The Witcher 3.

Başlama, beni hiç sarmadı. Önermem şahsen, çok gereksiz abartılıyor.
1642349334849.png

Geri
Yukarı