Witcher 3'e başlamalı mıyım?

Asıl yüksek zorlukta oynarsa daha çok keyif alır. Normal zorlukta ne bir yağ ne de bir iksir kullanmanız gerekiyor. Dümdüz keserek devam ediyorsunuz. Oyunun combatı tekrar ediyor, bu hissi kırmak içinde en iyi şey üstte yazdığım yağ ve iksirler işte. Strateji katıyor oynanışa.

Ben her zorlukta oynadım hocam bana anlatmana gerek yok mesele adamın oyundan sogumaması ilk oynayısında anlatabiliyor muyum? En zor da girip bosstan tek mi yesin adam?
İlk 2 oyunu oynamaya gerek yok boşu boşuna arkadaşı oyundan soğutmayın.

Direk 3'ten başlayabilirsiniz zaten ilk oyunu oynarsanız soğursunuz bence ikide pek güzel değil ( oynarsanız en fazla aa bu karakter şurada vardı falan dersiniz yani ötesi olmaz çok merak ediyorsanız hikayesini okuyun.)

Bu arada 2. oyunu oynamalı fırsatı varsa sacmalamıssın 1 icin dogru ama 2'yi o kıstasa tabii tutamayız.

Ben her zorlukta oynadım hocam bana anlatmana gerek yok mesele adamın oyundan sogumaması ilk oynayısında anlatabiliyor muyum? En zor da girip bosstan tek mi yesin adam?

Bu arada 2. oyunu oynamalı fırsatı varsa sacmalamıssın 1 icin dogru ama 2'yi o kıstasa tabii tutamayız.
Hocam yapmayın ya Sekiro oynatıyoruz sanki. Dark Souls'ları silmiş süpürmüş olduğumdan bunu söylemem belki biraz casual kitleye haksızlık olacak fakat Witcher 3'te zor boss yok.

Hocam yapmayın ya Sekiro oynatıyoruz sanki. Dark Souls'ları silmiş süpürmüş olduğumdan bunu söylemem belki biraz casual kitleye haksızlık olacak fakat Witcher 3'te zor boss yok.

Kurbaga prens, lamba cini,dettlaff vs. aklıma gelen bunlar zorda tek atıyordu kanka bana göre.

Geri
Yukarı