Witcher 3'te düşük ve yüksek ayarlarda 15 FPS almak

kahramanozturk

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. Witcher 3 Low ayarlarda sabit 15 FPS alıyorum. Fakat bu ayarları yükseğe çektiğimde ise yine 15 alıyorum. Kasmadan ama FPS yetersiz geliyor. Donmalar tabii ki oluyor, en düşük ekran modunda oynuyorum. 2.0 GHz - 10 GB RAM 2 GB ekran kartım VA. R bu ayarların hepsini yaptım. Coğu ayarları kapatıyorum bazen fakat FPS hep aynı oynamıyor bile.

İşlemci 2.0 Ghz demiş zaten başlığı açan arkadaş. i9 10900k' da olabilir Pentium 8086'da olabilir değil mi gençler (!) İşiniz gücünüz şov arkadaş. Ne fark yaratacak marka, seri bilmen? Hoş verilen bilgilerden neyin sorun yarattığını anlayamıyorsan işlemciyi söylese de bir şey değişmeyecekte laf ola beri gele.
@kahramanozturk İşlemcin yetersiz bu yüzden grafik ayarlarını değiştirmen durumu değiştirmiyor maalesef.

İşlemci 2.0 Ghz demiş zaten başlığı açan arkadaş. i9 10900k' da olabilir Pentium 8086'da olabilir değil mi gençler (!) İşiniz gücünüz şov arkadaş. Ne fark yaratacak marka, seri bilmen? Hoş verilen bilgilerden neyin sorun yarattığını anlayamıyorsan işlemciyi söylese de bir şey değişmeyecekte laf ola beri gele.
Hocam ortada bir sürü işlemci var, 2gb olan bir ton ekran kartı var nereden bilelim? Zaten kurallarda tüm sistem gerekli gibi bir şey yazmıyor mu?

Edit: Doğru hatırlıyormuşum.

10. PC'nizle ilgili bir soru soracaksanız sistemin bütün özelliklerini mutlaka yazın. Bilmiyorsanız AIDA64 gibi bir program ile öğrenin. Soru sorarken detaylı bilgi verin.

Hocam ortada bir sürü işlemci var, 2gb olan bir ton ekran kartı var nereden bilelim? Zaten kurallarda tüm sistem gerekli gibi bir şey yazmıyor mu?

Edit: Doğru hatırlıyormuşum.

10. PC'nizle ilgili bir soru soracaksanız sistemin bütün özelliklerini mutlaka yazın. Bilmiyorsanız AIDA64 gibi bir program ile öğrenin. Soru sorarken detaylı bilgi verin.
Ya bana bak bir tane 2.0 Ghz hızda çalışıp Witcher'ı 60 FPS oynatan işlemci göster özür dileyeceğim burada senden.

Geri
Yukarı