Witcher 3'te Gelişemiyorum

grizzy

Centipat
Daha fazla  
Merhaba geçtiğimiz günlerde bayağı ucuzlaması sebebiyle Witcher 3 almıştım ve oyuna bayıldım, lakin gelişemiyorum. Ak Bostan da tüm ana ve yan görevleri bitirdim Velene geçtim orada da birkaç görev falan derken 4 seviye olabildim. Şimdi gelişmek için yan görev almam lazım lakin yan görevlerde en az 6 7 seviye istiyor herhangi bir yan göreve girersem zaten direkt ölüyorum ne yapacağımı nasıl gelişeceğini bilemiyorum. Yan görev olmadığı için 6. Seviye bir görev aldım Keira ile birlikte Goleme vs gittiğimiz kısım vurduklarım golemin can barını bile oynatamıyor ne yapabilirim oyunu iyi bilen arkadaşlar tavsiye verebilirse çok sevinirim. 🙂

Merhaba geçtiğimiz günlerde bayağı ucuzlaması sebebiyle Witcher 3 almıştım ve oyuna bayıldım, lakin gelişemiyorum. Ak bostan da tüm ana ve yan görevleri bitirdim velene geçtim orada da birkaç görev falan derken 4 seviye olabildim. Şimdi gelişmek için yan görev almam lazım lakin yan görevlerde en az 6 7 seviye istiyor herhangi bir yan göreve girersem zaten direkt ölüyorum ne yapacağımı nasıl gelişeceğini bilemiyorum. Yan görev olmadığı için 6. seviye bir görev aldım keira ile birlikte goleme vs gittiğimiz kısım vurduklarım golemin can barını bile oynatamıyor ne yapabilirim oyunu iyi bilen arkadaşlar tavsiye verebilirse çok sevinirim. 🙂

Öyle bir şey olmaması lazım görev ekranını atar mısınız? En kötü oynanış ayarlarında oyunda ki canavarların seviyesini size eşit tutan bir ayar var onu açın ama çok önermem çünkü Triss ile bir görevde fareleri kovmamız gerekiyor o ayar açık olduğu için farelere yaklaşık 100 kere öldüm çünkü fareler de 40 seviyedi :D

Düşman ölçekleme ayarını kapatırsan biraz daha rahatlarsın.

Öhöm öhöm.
setlevel(8) :D
Bunun bir çözüm olduğunu düşünmüyorsanız arkadaşlar yardım edecektir. Aklıma gelirse ben de yazarım.

8 9 levele kadar gelişmesi daha zor sonradan açılıyor. Doğru kılıcı kullandığınız sürece de 2 3 levelin çok fark etmemesi lazım. Ak bostanı 100lediyseniz de çok geride kalmamışsınızdır zaten. Olmazsa baron görevine geçin, pasif takıldığınız kısımları yapıp xp alın sonra keira görevine dönersiniz.
Bu arada normali de kolayı da hiç önermem, ya en zor ya da çok fazla kötü oynadığınızı düşünüyorsanız en zorun bi altında oynayın. En zor bile yeterince basit zaten, en azından mekaniklere alışırsınız.

8 9 levele kadar gelişmesi daha zor sonradan açılıyor. Doğru kılıcı kullandığınız sürece de 2 3 levelin çok fark etmemesi lazım. Ak bostanı 100lediyseniz de çok geride kalmamışsınızdır zaten. Olmazsa baron görevine geçin, pasif takıldığınız kısımları yapıp xp alın sonra keira görevine dönersiniz.
Bu arada normali de kolayı da hiç önermem, ya en zor ya da çok fazla kötü oynadığınızı düşünüyorsanız en zorun bi altında oynayın. En zor bile yeterince basit zaten, en azından
Öncelikle yardımcı olduğunuz için teşekkürler. Doğru kılıç dediğiniz nedir? Oyunda op olan kılıçlardan biri mi? yoksa kendi oyun tarzıma uygun olan kılıç mı?

Hangi zorluk modunda oynuyorsunuz? Oyuna ve mekaniklerine alışana kadar normal/kolay mod tavsiye ederim.
Kolay mod zor mod olarak çıkmıyor ama oynanışta zorluk seviyesi var sadece hikaye, hikaye ve kılıç vs. Eğer onu söylüyorsanız hikaye ve kılıç.

Hangi zorluk modunda oynuyorsunuz? Oyuna ve mekaniklerine alışana kadar normal/kolay mod tavsiye ederim.
Kolay mod zor mod olarak çıkmıyor ama oynanışta zorluk seviyesi var sadece hikaye, hikaye ve kılıç vs. Eğer onu söylüyorsanız hikaye ve kılıç.

Son düzenleme:
2 farklı kılıç var. Birisi insanlar için birisi yaratıklar için. Ona dikkat edin. Onun dışında ana görevleri yaptığınız takdirde geri kalma gibi bir olay olmaması lazım. Demircileri gezip kılıç ve zırh al.

Geri
Yukarı