Çözüldü Witcher 3'te nasıl daha hızlı seviye atlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arda Türkcü

Hectopat
Daha fazla  
Sadece ana hikayeden ilerleyerek oyunu bitirmek istiyorum fakat bu mümkün değil galiba, oyun "Blood and Wine" DLC'si üzerinden devam ediyor. Şu an yeni başladı ve başlar başlamaz çok güçlü yaratıklar gelmeye başladı, Full naked bir bayan arkadaş var savaşma fırsatı vermeden üstüme atlayıp tek atıyor, anladım ki seviyem çok düşük o görevi geçenlerin seviyeleri 30+ ben henüz 18 seviyeyim, daha hızlı nasıl seviye atlayabilirim öneriniz var mı? Sanırsam birkaç gün sadece yan görev yaparak kasılmam gerek.

Çözüm
Kendiliğiden Blood and Wine DLC'sine geçti oynarken hocam.

Kendiliğinden DLC görevlerine geçmez, farkında olmadan başlatmışsındır. Görevler menüsünde kırmızı ve mavi renkli görevler DLC görevleridir, onları istesen de yapamazsın çünkü seviyeleri yüksek.

Ana görevler kısmında baw- toussaint yaratığı, hos- kötülüğün ilk yumuşak dokunuşları ve galiba bu ana hikaye çirkin bebek isimli bir görev var hocam.

Çırkin bebek görevinden devam.
Ana hikayeyi devam ettirebilmek için DLC'lere ihtiyacın yok, DLC'ler başka hikaye anlatıyor. Görev menüsünü atarsan hangi görevi yapıcağın konusunda yardımcı olabiliriz.

Blood and Wine DLC'si şu anki seviyenizle çekilecek bi' dert değil, mümkünse haritayı açıp fare orta tekerleğine basarak gidecek başka bi' yer seçip Toussaint'ten çıkın. Oyuna da ana hikayeden devam edin. Kasmaya uğraşmayın, çünkü pek kasılabildiğiniz bi' oyun değil. En fazla yapabileceğiniz yolda denk geldikçe seviyenize yakın hayvan ya da canavarları kesmek olur.
Ana hikayeyi bitirdiğinizce önce Hearts of Stone, sonra Blood and Wine'ı oynarsınız. Ben HoS'a yanlışım yoksa 34 veya 35, BaW'a 39 seviyede başlamıştım.

Oyunu yan görevlerle uğraşmadan geçirip gitmeye bakmak pek mantıklı değil, olabildiğince ana görevlerle birlikte yan görevleri yapmaya çalışın. Çoğu hikaye görevi, yan görev olan/alabileceğiniz yerlerin yakınlarında oluyor veya oralara götürüyor zaten, seviyeniz yettiğince bulduğunuz yan görevleri yapın. Ana hikayede şu an ya Novigrad ya da Skellige üzerinden devam edebilmeniz lazım, günlüğü açarsanız görevler kısmında alakalı bi' şeyler görürsünüz.

Son düzenleme:
Ana hikayeyi devam ettirebilmek için DLC'lere ihtiyacın yok, DLC'ler başka hikaye anlatıyor. Görev menüsünü atarsan hangi görevi yapıcağın konusunda yardımcı olabiliriz.
Ana Görevler kısmında BaW- Toussaint Yaratığı, HoS- Kötülüğün ilk yumuşak dokunuşları ve Galiba bu ana hikaye Çirkin bebek isimli bi görev var hocam.

Kendiliğiden Blood and Wine DLC'sine geçti oynarken hocam.

Kendiliğinden DLC görevlerine geçmez, farkında olmadan başlatmışsındır. Görevler menüsünde kırmızı ve mavi renkli görevler DLC görevleridir, onları istesen de yapamazsın çünkü seviyeleri yüksek.

Ana görevler kısmında baw- toussaint yaratığı, hos- kötülüğün ilk yumuşak dokunuşları ve galiba bu ana hikaye çirkin bebek isimli bir görev var hocam.

Çözüm
Kendiliğinden DLC görevlerine geçmez, büyük ihtimalle siz başlattınız. Görevler menüsünde kırmızı ve mavi renkli görevler DLC görevleridir, onları istesen de yapamazsın çünkü seviyeleri yüksek.

Oynarken ara sahne girdi bi anda dlc başladı hocam bende fark etmedim, teşekkür ediyorum yardımınız için.

Geri
Yukarı