Witcher 3'te neler yapılabilir?

Blodiy

Hectopat
Selamlar, yakın zamanda RDR 2 bitirdim ve 1 saniye dahi sıkılmadım. Çok eğlenerek oynadım hatta geceleri uykudan uyanıyordum oyunu oynamak için. Bu hızla Witcher 3 de akar dedim çünkü Witcher 3 de çok sevilen ve beğenilen bir oyun. Witcher 3 e başladım fakat acayip sıktı. Şu anda Ciri'yi aramak için Velen'e geldim ve hiç sarmıyor. Acaba ilerleyen zamanlarda sarar mı? Yoksa böyle devam ederse oyunu bitirmeden bırakacağım çünkü oyunun hikayesi galiba 60 saat civarında, belki ilerleyen zamanlarda şansımı tekrar denerim.

Son düzenleme:
Selamlar, yakın zamanda RDR 2 bitirdim ve 1 saniye dahi sıkılmadım. Çok eğlenerek oynadım hatta geceleri uykudan uyanıyordum oyunu oynamak için. Bu hızla Witcher 3 de akar dedim çünkü Witcher 3 de çok sevilen ve beğenilen bir oyun. Witcher 3 e başladım fakat acayip sıktı. Şu anda Ciri'yi aramak için Velen'e geldim ve hiç sarmıyor. Acaba ilerleyen zamanlarda sarar mı? Yoksa böyle devam ederse oyunu bitirmeden bırakacağım çünkü oyunun hikayesi galiba 60 saat civarında, belki ilerleyen zamanlarda şansımı tekrar denerim.
2 kez bırakıp tekrar başladım. Sabretmen lazım gerçekten mükemmel bir oyun ileride açılacak .

1685345531298.png

Oyunu 2 kez bitirmiş biriyim, ilerledikçe sizi kendine bağlayacaktır. Evet oyunun bazı noktaları çıktığı dönemden ötürü eski ama pırlanta gibi bir oyundur. Eğer sağlam bilgisayarınız varsa grafikleri köklemenizi öneririm.

Oyunu oynarken sadece ana hikayeye bağlı kalmanız sizi biraz sıkabilir, kontratlar ve ikinci görevler size daha da keyif verecektir. Oyunu çözdükçe yapabileceklerinizin sınırı olmadığını anlıyorsunuz (Yüksek itemler, sandıklar, bosslar) vb. derken vakit geçiyor.

Eki Görüntüle 1798197
Oyunu 2 kez bitirmiş biriyim, ilerledikçe sizi kendine bağlayacaktır. Evet oyunun bazı noktaları çıktığı dönemden ötürü eski ama pırlanta gibi bir oyundur. Eğer sağlam bilgisayarınız varsa grafikleri köklemenizi öneririm.

2 kere bitirip nasıl 100 saat oynadınız hocam benim tek save 140 saat şu an DLC'lere girişmedim.

Ana görevleri tamamen bırak, ful yan görev git eğleneceksin reis.

Haritadaki tüm soru işaretlerini yap. Sonra canavar kontratları var onları yap daha sonra da yan görevlere gir. Böyle yaparsan hem çok eğleneceksin hem de ana görevlere geldiğinde çok paran olacak ve seviyen gelişmiş olacak. Böylece ana görevlerde fazla zorlanmamış olacaksın. Gerçekten muazzam detaylı bir oyun. Her oynayışında daha önce görmediğin detaylarla karşılaşıyorsun.

2 kere bitirip nasıl 100 saat oynadınız hocam benim tek save 140 saat şu an DLC'lere girişmedim.

Ana görevleri tamamen bırak, ful yan görev git eğleneceksin reis.
DLC'leri almamıştım zamanında.

Geri
Yukarı