The Witcher 3'te NG+ öncesi neler yapılmalı?

Angelic

Hectopat
DLC'ler dahil her şeyi bitirdim. Hiçbir bölgede gidilmedik yer yok, ilan tahtası yok, soru işareti yok... NG+ ile tekrar başlamayı düşünüyorum ama istenmeyen sonuçlar yaşamamak için öncesinde şunu kesin yapmalısın dediğiniz bir şey var mı diye sormak istedim. Ne kaybederim, ne kazanırım?

Okulların zırhlarını, Yağ,İksirlerini ve Roach'un yükseltmelerini kesin yap! ben 3 kere bitirdiğimde her şeyi yapmıştım sadece 1 tane yağ kaldı onun için de vampir derisi gerekti ondan yapamadım (özel bir vampir derisi).

Zaten, combat sistemine bir nebze, hakimsindir. Tavsiyem, daha sonra uğraşmamak için yapmadıysanız Witcher teçhizatlarını Grandmaster'a yükseltin (son seviye) ve almadıysanız Aerondight'ı kesinlikle alın. Yaratıkların seviyesi de, senle aşağı yukarı eşdeğer olacağından daha rahat kesersin. Kabiliyet puanınız varsa şimdiden, iyi dağıtın. Çok gerekli değil ancak yine, daha sonra uğraşmamak adına yağ ve iksir stoklayabilirsin. Kaybedeceğin birşey olmaz, aksine yeni yerler ve ekipmanlar keşfedip oyunu dolu dolu oynarsın. Keyifli oyunlar dilerim. :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı