Witcher 3'te vampir yağı nereden bulunur?

EmreTownley

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM: 16GB Ekran Kartı: İntel Arc A750 LE 8GB İşlemci: İntel Core i3 12100f
Buyuk bir sorunum var Witcher 3 blood and wide DLC'sine başladım her şeyim tamam ama vampir yagini bulamiyorum internette keira metz de oldugu yaziyor ama ufak bir sorun var hehe ana hikayede yan gorev olarak keiraya yardim etmenin istege bagli oldugu yaziyordu, ben de ugrasmadim. Keira ile konsurken soyle diyordu. Eger bana yardim etmezsen beni oldurucekler ve galiba oldu ve o yuzden vampir yagini bulamiyorum. Acaba baska satan bir yer var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Buyuk bir sorunum var Witcher 3 blood and wide DLC'sine başladım her şeyim tamam ama vampir yagini bulamiyorum internette keira metz de oldugu yaziyor ama ufak bir sorun var hehe ana hikayede yan gorev olarak keiraya yardim etmenin istege bagli oldugu yaziyordu, ben de ugrasmadim. Keira ile konsurken soyle diyordu. Eger bana yardim etmezsen beni oldurucekler ve galiba oldu ve o yuzden vampir yagini bulamiyorum. Acaba baska satan bir yer var mı?
Vampir yağı yapılan bir şey değil miydi? Tarifinin olması lazımdı direkt olarak.

Tüccarları aramayı unutma bazı tarifler onlardan edinilir.

Neredeyse hepsini aradim ama yine de bulamadim cogunlukla gelismis vampir yagi oluyor ama onun için normal vampir yagi yapmam gerek ama onunda tarifi yok.

Yanlış olmasın ama oyunun başındaki büyücü kadından mı ne alınıyordu sanki ama emin değilim bakmak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı