Witcher 3'ten seriye başlamak

hberkey

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Witcher 3 oynamayı çok istiyorum ancak Witcher 1 ve Witcher 2'de oynamak gerekiyor galiba. Ben de direkt 3'ten başlamak istiyorum, ne yapmamı önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlla ki 3 oyunuda oynacağım diyorsan ilk oyundan başla. Son oyundan başlayıp geriye gidersen oyunun dinamikleri sana çok sıkıcı gelecek ve oyunu oynayamayacaksın.

Oyunun evreni çok umrunuzda değilse 3.yü oynayabilirsiniz. Ben 3ü oynadım ancak oyunu oynadıkça witcher evrenini merak etmeye başladım ve şuan 1den başlayarak ilerleyeceğim.

Aykutti

Bu kanalın sahibi Witcher oyunları ve evreni ile ilgili kısa hikayeler anlatmış ama yine de tavsiyem en azından ana görevler olarak 2. oyunu oynamanızdır.
1. oyundan 2. oyuna geçerken çok etkilemese de, 2. oyunun Save dosyası Witcher 3'de bayağı bir farklılık yaratabiliyor.

Aykutti

Bu kanalın sahibi Witcher oyunları ve evreni ile ilgili kısa hikayeler anlatmış ama yine de tavsiyem en azından ana görevler olarak 2. oyunu oynamanızdır.
1. oyundan 2. oyuna geçerken çok etkilemese de, 2. oyunun Save dosyası Witcher 3'de bayağı bir farklılık yaratabiliyor.
anladım teşekkürler

1 veya 2. oyunu oynamak gerekmiyor 3. oyundan başlasan bile hikayeyi anlıyorsun ben sadece 3. oyunu oynamanı öneririm ancak Youtube'dan bir bak 1. ve 2. oyuna eğer az biraz hoşuna gittiyse ilk onlardan da başlayabilirsin.

1 veya 2. oyunu oynamak gerekmiyor 3. oyundan başlasan bile hikayeyi anlıyorsun ben sadece 3. oyunu oynamanı öneririm ancak Youtube'dan bir bak 1. ve 2. oyuna eğer az biraz hoşuna gittiyse ilk onlardan da başlayabilirsin.
Karakterleri, bazı olayların temelini, nereden tanıştıklarını vs. öğrenmek istiyorsa ilk iki oyunu da bilmeli. Önerim ilk oyunun hikayesini okuması, ikinci oyunu oynaması olur.

2 bence güzel bi oyun yani en azından zamanı için öyleydi. Şans verin derim ama yok uğraşamam diyorsanız YouTube'da hikayeleri mevcut. Kaçıracağınız detaylar elbette olacaktır.

Geri
Yukarı