Witcher 3'ü kaç saatte bitirdiniz?

Speedrun yapmıyoruz dümdüz oyna ana hikayelerini 5-7 saatte bitiyor, oldukça normal. Bazı arkadaşlar speedrun görmemiş. Yan görevlerle ikisinin toplam süresini 25 saat civarına çıkarabilirsin. Üstat işi setlerinde hepsini alacaksan ve mutasyon da kasacaksan 30'u bulur.
Bak kendi ağzınla söyledin dümdüz oynadığın için zaten 5-7 saat de bitiriyorsunuz. Witcher 3'de hem ana hikaye de hem de DLC'ler de pek çok gizli görev bulunuyor özellikle de Kaer Morhen haritasında pek çok gizli görev mevcut. Arkadaş FULL+FULL bitireceğim dediği için HOS 15 saat BAW 30 saat sürer yazdım zaten yoksa full fokus görevlere odaklanıp sürekli hızlı seyahat yaparak at üstünde zaman geçirmeyerek veyahut oyun içinde görevler dışında zaman geçirmeyerek oynarsan o kadar kısa saatler sürecektir.

Bak kendi ağzınla söyledin dümdüz oynadığın için zaten 5-7 saat de bitiriyorsunuz. Witcher 3'de hem ana hikaye de hem de DLC'ler de pek çok gizli görev bulunuyor özellikle de Kaer Morhen haritasında pek çok gizli görev mevcut. Arkadaş FULL+FULL bitireceğim dediği için HOS 15 saat BAW 30 saat sürer yazdım zaten yoksa full fokus görevlere odaklanıp sürekli hızlı seyahat yaparak at üstünde zaman geçirmeyerek veyahut oyun içinde görevler dışında zaman geçirmeyerek oynarsan o kadar kısa saatler sürecektir.
RPG oyunlarında son gittiğim yer ana hikaye, onu bizde biliyoruz. Sadece DLC'lerin ana hikaye sürelerini belirttim. Arkadaş full bitireceğim dedikten sonra ekleme yaptım zaten. Ayrıca Kaer Morhen'de 6 yan görev bulunuyor ve hepsini yapmak 1 saatini bile almıyor, pek çok sayılmaz o yüzden.
Üstüne bir ödüllendiriciliği de yok, gizli görev buldumun sevincini yaşayamıyorsun ama Baw bu konuda daha başarılı. Zaten DLC'ler ana oyunda ne kadar eksik varsa kapatıyor.

Son düzenleme:
İlk oynayışımda Velen'de çok sıkıldım ve hile yaptım çok fazla. Yan görevlere de hiç bakmadan ana görev ilerledim full. 25 saatte bitirmiştim, sonra çok pişman olup tekrar başladım ve yapılabilecek tüm görevleri yaptım diyebilirim :) 110 saatte falan bitmişti 2. oynayışım.

Yeni konular

Geri
Yukarı