Witcher 3'ü kaç saatte bitirdiniz?

İyi o zaman oyna oyna bitmedi. Çok fazla görev yapmıyorum ama atımla gezmek hoşuma gidiyor. Peki iyi son kötü son tam olarak nedir?

Oyun içinde Ciri ile konuşurken vermeniz gereken bazı kararlar var. Bu kararların sonucunda 3 adet son ortaya çıkıyor. Sonların neler olduğunu söyleyeyim mi?

Söyleyin hocam merak ettim. Ciri'yi falan öldürmeyelim aman. O kadar aradık oyunun başında.

Kötü son yani ak ayazı durdurmak için Ciri ölüyor.
En sevdiğim ve en üzüldüğüm sonlardan birisidir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

50 saatte hikaye bitti. DLC'ler halen bitmedi. Blood and Wine idi yanlış hatırlamıyorsam o kaldı.
Oyundan soğudum biraz oynamayalı 3 ay oluyor. Şu an 100 saatim varmış.

Söyleyin hocam merak ettim. Ciri'yi falan öldürmeyelim aman. O kadar aradık oyunun başında.
Oyunun 3 adet sonu var. 2 iyi 1 kötü diyebiliriz. Kötüyü zaten biliyorsunuzdur. Diğerlerinde Ciri ya Witcher oluyor ya da babasının tahtına oturuyor. Şuana kadar bir kaç karar verdiniz zaten. Toplam 5 karar var bu 5 karardan 3'ünü uygularsanız istediğiniz sona ulaşıyorsunuz.

İlk oynayışım 12. sınıfa geçtiğim yaz tatiliydi, oyun yeni çıkmıştı. Yan görevlere fazla zaman ayıramayıp 50 saat gibi bir sürede bitirmiştim. 12. sınıf bittikten sonra ana hikayeyi 100, HoS'u 30, B&W'ı da 60 saat civarı oynayarak toplam 200 gibi bir sürede asıl oynayışımı gerçekleştirmiştim.

Geçtiğimiz yıllarda kitaplar + ilk iki oyunun üzerine ana hikaye + DLC'ler için bir kere daha 150 civarı saatlik bir playthrough yaptım.

Bu sene pandemi sırasında 2 kere NG+ bitirdim ana hikayeyi, yine 40-50 saat civarı oynayarak.

Nasıl iyi son yaparım mesela. Beladan uzak durmaya çalıştım genel olarak. Bir de bu kadınları öldürmüştüm sanırım.

Geri
Yukarı