Sürprizbozan Witcher 3'ün hikayesi nedir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Chavos

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Witcher 3: Wild Hunt oyununu indirip oynamaya başladım ve şu an Yennefer diye bir kadınla konuştum, Ciri'ye git falan diyor.

Bari oynuyorum anlamı çıksın diye de Alt Tab atıp sizlere geldim. Bu oyunun detaylı veya detaysızca konusu nedir? Şöyle açık olacak şekilde anlatmak isteyen olursa.

Yaptığımız görevleri ilişkilendirerek anlatırsanız iyi olur. Mesela ben şimdi Ciri diye bir kıza gideceğim, ne işe yarayacak?

Witcher evreninin bildiğim kadarıyla 7 adet kitabı var. Bu evreni sana buradan yazarak anlatabilmemiz mümkün değil ki oyun içindeki görevlerle ilişkilendirebilmemiz ise imkansız. Youtube üzerinden Witcher hikayesini özetleyen kanallar bulabilirsin.​

Neden bilerek spoiler yemek istiyorsunuz ki? Yine de çok çok kısaca özetlemek gerekirse:
Ana karakterimiz Geralt, bağlantısını unuttuğum bir kız olan Ciri'yi bulmaya çalışıyor. Bulduktan sonra da yine olayını unuttuğum başka bir kötüyü yenmeye çalışıyoruz falan filan diye bir şeyler hatırlıyorum. Çok oldu bitireli oyunu :D.

Dostum sen bir filmi izlerken "neden X kişisi Y'ye gidiyor ya ne işe yarayacak" diye mi izliyorsun? Filme, oyuna vs. gerek de yok madem, yazsınlar film/oyun özetini, okuyup oynamış/izlemiş kadar olalım. Otur oyna kendiliğinden açılacak zaten.

Neden bilerek spoiler yemek istiyorsunuz ki? Yine de çok çok kısaca özetlemek gerekirse:
Ana karakterimiz Geralt, bağlantısını unuttuğum bir kız olan Ciri'yi bulmaya çalışıyor. Bulduktan sonra da yine olayını unuttuğum başka bir kötüyü yenmeye çalışıyoruz falan filan diye bir şeyler hatırlıyorum. Çok oldu bitireli oyunu :D.
Bu oyunun hikayesi ancak bu kadar kötü bir şekilde özetlenebilirdi.

Bu oyunun hikayesi ancak bu kadar kötü bir şekilde özetlenebilirdi.
Dediğim gibi çok çok kısa özet. Detayları az buçuk hatırlasam da, buraya yazamayacağım kadar uzun siz de biliyorsunuz.

İlk görev de vesemir amca var ya savaşıyoruz onunla eğitim amaçlı. Onu hedef olarak işaretle diyor ama işaretleyemiyorum hangi tuşla yapabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı