Witcher 3'ün yanında hangi oyunu almalıyım?

Asteriaa5534

Centipat
Daha fazla  
RAM
16
SSD veya HDD modeli
Kioxia M.2 500 Gb
Ekran kartı
Rx 6500 Xt
Anakart
ASUS P5G41T-M LX
İşlemci
İ3 12.Nesil
Merhaba 205 TL bütçem vardı bende The Witcher 3 oyununu seçtim ancak kalam parayla beğendiğim oyunlardan hangisini almalıyım.
Bilemedim Max günlük 2 saat bilgisayara bakıyorum hafta sonuda 4-6 saat sizce hangisini almak daha mantıklı.

Oyunların listesi:

Grand Theft Auto IV: The Complete Edition 32 TL.

7 Days to Die ( 39 TL )

Only climb: Better together ( 48 TL )

Crysis Remastered trilogy ( 46 TL ) ( Crysis 1 - 2 - 3 remasterdı içeriyor )

Sizce bunlardan hangisini The Witcher 3'ün yanında ek olarak almalıyım.

Yani çok bir şey kaybeder miyim?

Hearts of Stone DLC'si ana oyunda geçiyor ve çok iyi bir hikayesi var. Blood & Wine ise devam oyunu olabilecek kadar iyi. Ana oyuna yeni bir harita ve müthiş bir hikaye ekliyor. Bence Complete değer.

Crysis Trilogy'i de kaçırma bence. Bu fiyat aşırı kelepir. Zamlanırsa üzülürsün.

Hearts of Stone DLC'si ana oyunda geçiyor ve çok iyi bir hikayesi var. Blood & Wine ise devam oyunu olabilecek kadar iyi. Ana oyuna yeni bir harita ve müthiş bir hikaye ekliyor. Bence Complete değer.

Crysis Trilogy'i de kaçırma bence. Bu fiyat aşırı kelepir. Zamlanırsa üzülürsün.

Ben sadece 2'sinden birini seçebilirim sizce hangisi complate mi cyrisis mi?

?

Son düzenleme:
Birkaç alternatif sunayim istersen Witcher 3 Epic de indirime girmesini bekleyip 120 liraya Complete Edition alabilirsin ya da şimdi Steam'den Complete Edition alırsın ne de olsa Crysis trilogy PC Game Pass'te var. Gelecekte bir gün Game Pass aldığında onlarca güzel Game Pass oyunu içinde ayrıca bunu da oynarsın.

Merhaba 205 TL bütçem vardı bende The Witcher 3 oyununu seçtim ancak kalam parayla beğendiğim oyunlardan hangisini almalıyım.
Bilemedim Max günlük 2 saat bilgisayara bakıyorum hafta sonuda 4-6 saat sizce hangisini almak daha mantıklı.

Oyunların listesi:

Grand Theft Auto IV: The Complete Edition 32 TL.

7 Days to Die ( 39 TL )

Only climb: Better together ( 48 TL )

Crysis Remastered trilogy ( 46 TL ) ( Crysis 1 - 2 - 3 remasterdı içeriyor )

Sizce bunlardan hangisini The Witcher 3'ün yanında ek olarak almalıyım.
Witcher 3 alma 160 tlye değmez bence

Yeni konular

Geri
Yukarı