Witcher 4 çıkacak mı?

Yine 200TL olur diye düşünmüştüm.
Oyun 2021'de çıkmayacağı için 200₺ olma gibi bi' şansı yok. Şahsen 2-3 yıl sonra çıkacağını düşünüyorum yeni bir Witcher oyununun. O zamanlarda da kur olarak pek iyi durumda olmayacağımızı tahmin ediyorum. 200₺ olur gibi ifadeler ancak hayalden ibaret. Tahminen 350-400₺ aralığında olacaktır fiyatı.

Oyun 2021'de çıkmayacağı için 200₺ olma gibi bi' şansı yok. Şahsen 2-3 yıl sonra çıkacağını düşünüyorum yeni bir Witcher oyununun. O zamanlarda da kur olarak pek iyi durumda olmayacağımızı tahmin ediyorum. 200₺ olur gibi ifadeler ancak hayalden ibaret. Tahminen 350-400₺ aralığında olacaktır fiyatı.
Eğer fiyatlar gerçekten de o şekilde olursa bir Witcher fanı olarak ben bile alamayacağım oyunu, anca kırılırsa korsan :(

Sattığı için çıkacak. Çok daha farklı bir harita görmek istiyorum. Karakter olarak da, Vesemir'in gençliği güzel olabilir. Karakteri kendimiz yaratmamamız dışında her türlü karaktere razıyım.

Oyunun fiyatı 400 lira olamaz kesinlikle. Oyuna ne kadar para döküldüğüne ve ne kadar süre geliştirildiğine bağlı olarak 200-300 TL arası bir fiyat ile çıkacaktır diye tahmin ediyorum. Kurda büyük bir çalkalanma olmazsa tabii.

Geri
Yukarı