Witcher dizisi izlenmeli mi?

ClickClickBumBe

Hectopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Witcher oyunlarını bitirdim, özellikle dizi Witcher 3 odaklı. Gerçi tüm oyunların bağlantısı mevcut.

Sorun şu dizi izlenmeli mi? Oyunu bitirdiğim için tüm gelişmeleri biliyorum ancak dizi nasıl bilmiyorum. Sizce dizi izlenmeli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dizi oyunun çok daha öncesini İlk iki kitabı anlatıyor. Oyunun öncesini merak ediyorsan izle. Ama bence izlemeden önce ilk iki kitabı oku.

Tavsiyeler için teşekkürler, 6. Bölüme geldim ve güzel bir dizi çok beğendim.

Oyunun öncesini anlattığını çok sonra fark ettim, gerçekten güzel kurgular var bazen yaptığım görevler aklıma geldi.
Tekrar Steam verisoyu indirip ek görev yapasım (Xbox game pass ile bitirdim ekstra Steam ile bitirdim) geldi.

Böyle ikilemlerde izleyip karar vermek daha mantıklı. Bazen çoğu insan tarafından beğenilmeyen bir şeyi kendin beğenebiliyorsun.

Sıra getirebilirsem ben de başlayacağım.

Böyle ikilemlerde izleyip karar vermek daha mantıklı. Bazen çoğu insan tarafından beğenilmeyen bir şeyi kendin beğenebiliyorsun.

Sıra getirebilirsem ben de başlayacağım.
Aynı fikirdeyim, ben bir anda izlemeye başlayan biriyim. Konuyu açtıktan sonra gidip izledim, daha sonra konuya döndüğüm de ise iyi ki izlemiştim dedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı