Witcher evrenindeymiş gibi konuşalım

Cole McCree

Hectopat
Geçen gün küçük kardeşim aşağıda bir şişeyle oynuyordu sonra ne olduysa çarpıldı. İlk başta cin falan zannettik ama heyulaymış. Ak saçlı tipi kayık bir Witcher tuttum. Mutant herif benden basit bir hayalet için 500 Kron aldı. Hayır adama "birader bu ücret ne? Adam mı seviyorsunuz?" dedim. Kılıcını hafif bana doğrultup "şimdi 600 istiyorum ulan" dedi. Mecburi verdim, hanımın çeyizleri de gitti.

Siyah zırh giyen maskeli bir adam varmış. Ona Vahşi Av diyorlar. Devasa ordusu ile köyleri basıp önüne gelen kim varsa katledip geçiyormuş. Hatta bu adamın özel güçleri olduğunu söyleyenler bile var. Bi' rivayete göre ordusuyla girdiği yerde 100 yıl tohum yeşermezmiş. Ben de bunları barmenden duydum, kulağa çok havalı geliyor. Görmeyi çok isterdim. Ama belki de sadece halk arasında konuşulan bir efsaneden ibarettir. Neyse, gel içeri girelim. Hava soğuk olmaya başladı.

Hey arthur, bizimle biraz eğlenmeye ne dersin.
yeni hatunlar gelmiş diyorlar.

Son düzenleme:
Hey arthur.
yeni açılan genel eve gideceğiz gelmek ister misin?
Katılmak isteyenler?
Zamanında gitmiştim ve ileride bir kadından çocuğum olduğunu öğrendim. Onları olabildiğince ziyaret edip ilgileniyordum. Bir gün yine ziyarete gittiğimde bir hırsız tarafından öldürüldüklerini gördüm ve sadece 5 dolar için. O günden sonra bu işlerden uzak durdum.

Yeni konular

Geri
Yukarı