Witcher serisine 3. oyun ile başlanır mı?

Kitapları okuyan 1.oyunu zorla oynamak durumunda kalır.

2.oyunun ana hikâyesinde verdiğin karara göre 3.oyunda bazı karakterler gözüküp görev veriyordu diye hatırlıyorum.

Aynen öyle, zaten 2. oyuna başlarken 1. oyundaki verilerine bakıyor oyun, sonra 3. oyuna başlarken de 2. oyundaki verilerine bakıyor. Oyun ona göre şekilleniyor.

Direkt 3'ten başlanınca ortaya genel bir hikaye atıyor ve öncesinde oynamadığımız için bizim seçimlerimiz ile gelişmiş bir hikâye olmuyor.

Koskoca bit The Witcher 3 varken. O grafikteki o oynanışı siz oynayın.
Oynayıp bitirdim zaten. Direkt 3.oyundan başlayıp "Abi Wutcher 3 şöyle iyi oyun, böyle iyi oyun." diye koyunluk taslayacak bir insan değilim. 3 oyunu da oynadım ve hikâye olarak 1.oyun bence 3.oyundan daha iyi. 3. oyun ise müzik ve oynanış olarak ön planda.

The Witcher 3 oyununu hiç oynamadım ve de pek bilgim yok. Sizce önceki serileri oynayıp da 3.seriyi oynayayım? Yoksa direkt 3'ten de oynamaya başlasam sıkıntı olur mu?

YouTube oyunların kısa hikaye özetleri bulunuyor ya da web sitelerinde oradan hikayeyi ve karakterleri göz atar ve 3. oyuna başlayabilirsiniz.

Hearts of Stone ve Blood and Wine bunlar Witcher 3'de sonradan olan görev gibi şeylermi bahsettilerde ben hiç oynamadım witcher 3'ü ondan soruyorum. Herkes öneriyor bende oynıyayım dedim.

Oyunun ana hikayesinden ayrı hikaye DLC leri. Ayrı oyun gibiler resmen güzeller. Oyun bittikten sonra oynadım ben sevdim.
Kitabını okumak 1'i oynamaktan daha iyi.

Hayır, mantıken 1. oyun kitapların sonundan başlıyor. Hikayeler benzer tabii.

"Abi Wutcher 3 şöyle iyi oyun, böyle iyi oyun." diye koyunluk taslayacak bir insan değilim. 3 oyunu da oynadım ve hikâye olarak 1.oyun bence 3.oyundan daha iyi.

Bu düşüncen sana göre böyle iyi. Bana göre değil. Aramızdaki fark ta bu zaten.😏

Bu düşüncen sana göre böyle iyi. Bana göre değil. Aramızdaki fark ta bu zaten.😏

Dostum doğruya doğru olarak konuşuyorum derinlik bakımından 1. oyunun hikayesi 3. oyundan iyi olduğu aşikar lakin 3. oyunun hikayesine kötü falan demiyoruz fakat "hikaye var bir de hikaye var yani" 3. oyun genel olarak daha fazla yan görev ekleyeyim derken ana hikaye yeterli deyip geçmişlerdir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı