Kitap Witcher3 7 kitap set 357 TL

• Konuyu başlatan 68055
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 944

68055

Hectopat
Makaleler
1
Son düzenleyen: Moderatör:
Taht Oyunları kitap setini almayı düşünüyordum üç ay öncesinde, sanırım 250 lira civarındaydı 400 lira olmuş. Kitap da okunmuyor artık Türkiye'de.

Neyse efendim düşünüyorsanız almayı fiyatı çok olsa da beklenen enflasyon çok fazla olduğu için Türkiye'de talebinizi ertelemeyiniz derim ben.

Büyükşehirde yaşıyorsanız sahaflardan tekli veya ikili toplamaya çalışın bütün kitapları en fazla 150ye bulursunuz. Bu fiyat çok yüksek.

Taht oyunları kitap setini almayı düşünüyordum üç ay öncesinde, sanırım 250 lira civarındaydı 400 lira olmuş. Kitap da okunmuyor artık Türkiye'de.

Neyse efendim düşünüyorsanız almayı fiyatı çok olsa da beklenen enflasyon çok fazla olduğu için Türkiye'de talebinizi ertelemeyiniz derim ben.

Onu almayı da düşünmüştüm ama fiyatını görünce vazgeçmiştim.

Amazon'u takip etme kararı aldım. Karşılıksız kalmıyor kitap indirimlerinde. :)

Bilemiyorum uzun zamandır arıyordum.

Büyükşehirde yaşıyorsanız sahaflardan tekli veya ikili toplamaya çalışın bütün kitapları en fazla 150ye bulursunuz. Bu fiyat çok yüksek.

Kayseri'de yaşıyorum. Ama kime sorsam bulamıyorum. Kütüphanelere de baktım. Oralarda da yok.

Okumayı çok istiyorum ama 350 lira nedir arkadaş ya, kitap başı 50 lira ediyor, eminim hak ediyordur ama yine de çok pahalı be.

220 TL gayet yeterliydi ama ne yazık ki o zamanlar A4 40 TL idi. Şu an 75 TL filanmış sanırım. Yanı benzer bir zam var ne yazık ki top kağıt bile alınamıyor artık.

Sakın pdf okumayin. Korsan kotu. Bende 7 kitabin TR diline cevrilmis hali var ama sakin siz basvurmayin.

Yeni konular

Geri
Yukarı