witcher3.exe - 0xc000007b | witcher3.exe

umutemir211

Hectopat
Process Monitor Log Özeti
witcher3.exe

Bilgisayar adı
DESKTOP-4AGS599
Mantıksal işlemci sayısı
4
RAM
7.86 GB
İşletim sistemi
Windows 10.0 Build 19044.2 64-bit
DLL dosyaları
Kod:
APEX_ClothingGPU_x64.dll AUDIOSES.DLL AudioSes.dll CRYPTBASE.DLL CoreMessaging.dll CoreUIComponents.dll DINPUT8.dll DSOUND.dll DXCore.dll GameOverlayRenderer64.dll HID.DLL IPHLPAPI.DLL InputHost.dll KernelBase.dll MMDevAPI.dll MSASN1.dll MSVCP110.dll MSVCP120.dll MSVCR120.dll MSWSOCK.dll NvCameraSDK64.dll PROPSYS.dll PhysX3Common_x64.dll PhysXUpdateLoader64.dll ResourcePolicyClient.dll SHCore.dll SSPICLI.DLL Secur32.dll Steam.dll TextInputFramework.dll UI.dll UMPDC.dll USER32.dll VCOMP110.DLL VERSION.dll WINMM.dll WinTypes.dll WindowManagementAPI.dll Wldp.dll XAudio2_7.dll advapi32.dll appcore.dll aurora.dll avrt.dll bcrypt.dll bcryptprimitives.dll catvisfoundation.dll catviz.dll cfgmgr32.dll clbcatq.dll combase.dll crypt32.dll cryptbase.dll d3d.dll d3d10warp.dll d3d11.dll d3d8.dll d3d9.dll d3dcompiler_47.dll dbgcore.DLL dbgcore.dll dbghelp.dll ddraw.dll devobj.dll dinput8.dll dsound.dll dsyvisrasterizerogl.dll dwmapi.dll dxgi.dll gdi32.dll gdi32full.dll hid.dll imagehlp.dll imm32.dll kernel32.dll msasn1.dll msctf.dll msvcp110.dll msvcp120.dll msvcp_win.dll msvcr110.dll msvcr120.dll msvcrt.dll mswsock.dll ntdll.dll ntmarta.dll nvapi64.dll nvwgf2umx.dll ole32.dll oleaut32.dll opengl32.dll powrprof.dll propsys.dll psapi.dll rpcrt4.dll rpcss.dll sechost.dll secur32.dll setupapi.dll shell32.dll shlwapi.dll sspicli.dll steam_api64.dll steamclient64.dll storage.dll symsrv.dll tier0_s64.dll tzres.dll ucrtbase.dll umpdc.dll user32.dll uxtheme.dll vcomp110.dll version.dll visualizationfoundation.dll vstdlib_s64.dll win32u.dll win64.dll winmm.dll winmmbase.dll wintrust.dll wldp.dll ws2_32.dll xinput1_3.dll

Nasıl çözdünüz acaba? NVIDIA PhysX'i mi kurdunuz yoksa oyun korsandı ve farklı korsan mı kullandınız? Ben oyun dosya bütünlüğü çözmüş olabilir diye düşünüyorum fakat sizden çözümü duymak isterim. Çözümü paylaşırsanız sevinirim.

Ekran kartımı desteklemiyordu bende GeForce NOW ile girdim yani çözemedim.

Ekran kartınızın desteklemediği kanısına nereden vardınız ki? Ekran kartınız nedir? PhysX kurmayı denediniz mi? Aşağıdan indirip oyunu açmayı deneyin ve sonucu paylaşın lütfen. Buna göre diğer herkes de bu çözüme ulaşabilir.

Ekran kartınızın desteklemediği kanısına nereden vardınız ki? Ekran kartınız nedir? PhysX kurmayı denediniz mi? Aşağıdan indirip oyunu açmayı deneyin ve sonucu paylaşın lütfen. Buna göre diğer herkes de bu çözüme ulaşabilir.

Ekran kartım NVIDIA GeForce 310M verdiğiniz programı kurdum ve bir şey değişmedi. Oyunun sistem gereksinimlerinde ekran kartım yetmiyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı