Wix ile site kurmak

ogzhnerl

Decapat
Merhabalar;

Ben Wix ile site kurmak istiyorum ve domain almak istiyorum fakat Premium'a yükseltince 1 yıllık domaini ücretsiz veriyor. Benim sormak istediğim Premium aldığımız zaman kendi sitemin üstünde "bu site Wix com site kurucusuyla tasarlanmıştır. Kendi sitenizi bugün kurun" şeklinde yazı hala yazıyor mu yoksa o yazı gidiyor mu bilen varsa yardımcı olabilir mi? Siteyi de CV ve portfolyo amaçlı kuruyorum yaptığım çalışmaları atacağım çok aşırı prof bir siteye ihtiyacım yok şu anda. Wix'de bana kampanya sunuyor alacağım paket 26TL/AYken % 50 indirim sunuyor 13TL/AY şeklinde yıllık olacak.

Bir de WordPress'e baktım bu da ücretsiz ve daha sonradan paket alınca ücretli oluyor arada kaldım Wix mi WordPress mi diye. WordPress'e tema yükle dediğimde paket almamı söylüyor ve paket alınca kendi alan adımı oluşturabilecek miyim bilgisi olan biri yazabilirse bu konuda çok yardımcı olmuş olur.

Teşekkürler iyi forumlar dilerim.

Merhabalar;

Ben Wix ile site kurmak istiyorum ve domain almak istiyorum fakat Premium'a yükseltince 1 yıllık domaini ücretsiz veriyor. Benim sormak istediğim Premium aldığımız zaman kendi sitemin üstünde "bu site Wix com site kurucusuyla tasarlanmıştır. Kendi sitenizi bugün kurun" şeklinde yazı hala yazıyor mu yoksa o yazı gidiyor mu bilen varsa yardımcı olabilir mi? Siteyi de CV ve portfolyo amaçlı kuruyorum yaptığım çalışmaları atacağım çok aşırı prof bir siteye ihtiyacım yok şu anda. Wix'de bana kampanya sunuyor alacağım paket 26TL/AYken % 50 indirim sunuyor 13TL/AY şeklinde yıllık olacak.

Bir de WordPress'e baktım bu da ücretsiz ve daha sonradan paket alınca ücretli oluyor arada kaldım Wix mi WordPress mi diye. WordPress'e tema yükle dediğimde paket almamı söylüyor ve paket alınca kendi alan adımı oluşturabilecek miyim bilgisi olan biri yazabilirse bu konuda çok yardımcı olmuş olur.

İsterseniz Jimdo'ya da bakabilirsiniz.
Merhabalar;

WordPress başta karışık gelebilir kullandıkça alışılıyor çok daha fazla özelleştirme seçeneği sunar. Eğer WordPress kullanacaksanız kesinlikle Elementor eklentisini kullanın bu eklenti ile tıpkı Wix'de olduğu gibi hızlı bir şekilde web sitenizi oluşturabilirsiniz.
Merhabalar;

İsterseniz domain ve host işlemlerini başka site üzerinden halledip üzerine bedava WordPress kurarak da yapabilirsiniz.
Dilerseniz buraya bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Wordpress olarak devam etmek istiyorum. Fakat wordpress de Elementor eklentisini kurmam için kurumsal pakete yükseltmemi istiyor hatta herhangi bir eklenti kurmak için istiyor oda şu anda 900 TL civarı ki bu para çok fazla. Birde wordpress in 13 TL lik paketini alacağım ama o paketi alınca eklenti kurabilecek miyim bilmiyorum bu konu hakkında bilginiz varsa bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Yani benim eklenti kurmam için 13 TL lik paketi mi almam lazım yoksa kurumsal olan paketi mi almam gerekiyor bunu çözemedim.

Son düzenleme:
Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
WordPress olarak devam etmek istiyorum. Fakat WordPress'de elementor eklentisini kurmam için kurumsal pakete yükseltmemi istiyor hatta herhangi bir eklenti kurmak için istiyor oda şu anda 900 TL civarı ki bu para çok fazla. Bir de WordPress'in 13 TL'lik paketini alacağım ama o paketi alınca eklenti kurabilecek miyim bilmiyorum bu konu hakkında bilginiz varsa bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Yani benim eklenti kurmam için 13 TL'lik paketi mi almam lazım yoksa kurumsal olan paketi mi almam gerekiyor bunu çözemedim.

Hocam ben WordPress ile kaç websitesi yaptım hiçbirine de para ödemedim dediğim gibi domaini başka bir yerden alıp domain üzerine WordPress’i bedava kurabilirsiniz ve istediğiniz eklenti dahil her şeyi yapabilirsiniz.

Hocam ben WordPress ile kaç websitesi yaptım hiçbirine de para ödemedim dediğim gibi domaini başka bir yerden alıp domain üzerine WordPress’i bedava kurabilirsiniz ve istediğiniz eklenti dahil her şeyi yapabilirsiniz.
Domain ve host almak istediğimde fiyat baya çıkıyor domaini 36 tl alabiliyorum ama host olayı olunca o 20-25 tl arası oluyor buda 250-300 TL arası oluyor bende şöyle düşündüm wordpress den 13 tl lik paketi alırsam 1 yıllık domaini de ücretsiz veriyor. Ama dışarıdan domain host alıp wordpresse eklemek mi mantıklı yoksa wordpress den herşeyi yapmak mı karar veremedim.
Siz hangisini önerirsiniz. Birde domain ve hostu hangi siteden alıyorsunuz yardımınız için çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı