Wix satın alınmadan site yapılabilir mi?

lnkoom

Decapat
Daha fazla  
Ödev yapmam gerekiyor, alan adını başka bir yerden satın alıp Wix'e para ödemeden ücretsiz bir şekilde siteyi tamamlayabilir miyim?
(3-4 aylık bir çalışma olacak Wix'e aylık 33 lira vermek istemiyorum, alan adını 1 yıllık 40 liraya alacağım ama işte Wix'i ücretsiz bir şekilde kullanabilir miyim onu bilmiyorum)

Wix'te abone olurken deneme süreci gibi bir süreç vermiyor mu?

Ödev yapmam gerekiyor, alan adını başka bir yerden satın alıp Wix'e para ödemeden ücretsiz bir şekilde siteyi tamamlayabilir miyim?
(3-4 aylık bir çalışma olacak Wix'e aylık 33 lira vermek istemiyorum, alan adını 1 yıllık 40 liraya alacağım ama işte Wix'i ücretsiz bir şekilde kullanabilir miyim onu bilmiyorum)

Alan adını başka bir yerden alıp Wix'e taşıyabilirsiniz ama ücretsiz kullanamazsınız.

Aşağıdaki sayfada anlatılan adımlarla alan adınızı Wix'e transfer ettiğinizde Wix paketlerinden birini seçmeniz gerekecek,

Bu arada eğer amaç sadece site yapmaksa, ve alan adının ne olduğu çok önemli değilse, Wix'e abone olun, ücretsiz olarak sitenizi yapın ve Preview linkini (kullanici_adiniz/wix.com/site_isminiz formatinda bir preview linki oluyor) paylaşın ödevi veren hocanızla. Gerçi bu durumda sayfanın bir tarafında wix reklamı çıkacaktır ama amaç web tasarımı olarak neler yapabileceğinizi göstermekse bu bir sorun olmaz diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Wix'te abone olurken deneme süreci gibi bir süreç vermiyor mu?

Tam bakmadım ama Max 1 ay verir diye düşünüyorum o süre de bana yetmiyor maalesef.
Alan adını başka bir yerden alıp Wix'e taşıyabilirsiniz ama ücretsiz kullanamazsınız.

Aşağıdaki sayfada anlatılan adımlarla alan adınızı Wix'e transfer ettiğinizde Wix paketlerinden birini seçmeniz gerekecek,

Bu arada eğer amaç sadece site yapmaksa, ve alan adının ne olduğu çok önemli değilse, Wix'e abone olun, ücretsiz olarak sitenizi yapın ve Preview linkini (kullanici_adiniz/wix.com/site_isminiz formatinda bir Preview linki oluyor) paylaşın ödevi veren hocanızla. Gerçi bu durumda sayfanın bir tarafında Wix reklamı çıkacaktır ama amaç web tasarımı olarak neler yapabileceğinizi göstermekse bu bir sorun olmaz diye düşünüyorum.

Çok sağ olun aradığım cevabı buldum.

Geri
Yukarı