WO Long Fallen Dynasty Karakter Yaratma Ekranında Sonra Çöküyor

dako121

Centipat
Daha fazla  
Oyunu Game Pass'tan oynamaya çalışıyorum fakat oyun o kadar sorunlu ki çözmeye çalışırken sinir krizi geçirdim. İlk olarak çözünürlük sorunu var 720P'ye kilitlenmiş ve hiçbir şekilde değiştirilemiyor dosyalardan da dahil, sonra neyse oyuna gireyim dedim New Game dedikten sonra çıkan sinamatikler siyah ekran ben de skip deyip geçtim. Karakter yaratmak ekranına geldikten sonra bir şey yapıp geçtim ve 2 saniye ses geldi ve oyun crash yiyip kendini kapattı. İnternette 720p sorununu cihaz yöneticisinden görüntü bağdaştırıcılarındaki olan şeyleri kaldırmışlar benim sorunum şu ben laptop kullanıyorum ve iGPU ve harici GPU'yu olmak üzere iki GPU var IGPU'yu kapatırsam ekran direkt siyah olacak o yüzden öyle bir şey yapamıyorum. O yüzden vazgeçtim 720P'de oynayayım dedim ama ne yaptıysam yapayım o karakter yaratma ekranından sonra oyun çöküyor, en düşük ayarlara çektim. Window Mode'da denedim 30 FPS'e sabitledim ve oyunu harici GPU'da açmaya da zorladım. Hiçbir şekilde olmuyor. Oyunu yapanlar Steam'de ki olumsuz yorumlarını gerçekten hak ediyorlar bir oyunun PC portu bu kadar rezalet olmamalı. Sizin bildiğiniz bir şey varsa burada paylaşabilirsiniz ben hala oyuna giremiyorum.

Son düzenleme:
Game Pass üzerinden sorunsuz oyun oynayan var mı çok merak ediyorum her oyun çöküyor sistemim de oyunlar için bir hayli yeterli olmasına rağmen. Aynı oyunu Steam üzerinden oynayınca sıkıntı yaşamıyorum.

Bende Game Pass üzerinden oyuna girmeye çalışınca ya daha başlangıçta oyun donuyor ve açılmıyor ya da karakter yaratma ekranından sonra oyun tekrar donuyor ve açılmıyor bir türlü giremedim oyuna çözümünü bilen varsa yacabilir mi acaba?

Bende Game Pass üzerinden oyuna girmeye çalışınca ya daha başlangıçta oyun donuyor ve açılmıyor ya da karakter yaratma ekranından sonra oyun tekrar donuyor ve açılmıyor bir türlü giremedim oyuna çözümünü bilen varsa yacabilir mi acaba?

Laptop mu kullanıyorsunuz ve oyununuz 720P'ye kilitli mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı