WO Mic benzeri uygulama önerisi

Telefonu mikrofon olarak mı kullanıyorsunuz? Eğer öyleyse DroidCam var alternatif olarak.
Hocam hem ses çok kalitesiz oluyor hem de aynı cızırtı onda da oldu. Sorun uygulamada değil galiba cihazda.
Ama Cihazda olması da mantıklı gelmiyor çünkü telefonun ses kaydedicisinde ses kaydettiğimde sorunsuz kaydedebiliyorum. Sorunun nerede olduğunu anlayamadım açıkçası.

İkisini de denedim ama hiçbir fark olmadı.
Farklı bir telefonla kayıt alıyorum onda sorun olmuyor. Demek ki sorun benim telefonumda diyorum.
Ama telefonumun ses kaydedicisini açıp kayıt aldığımda cızırtı vs. yok. Dolayısıyla sorunun içinden çıkamadım.

Audiorelay kullanın farklı farklı kullanımlar için ses ayrı seçenekleri var fakat tek sorun ücretsiz haliyle 1saat de bir yeniden bağlanman lazım. USB veya Wi-Fi tercih senin 2 şekilde de bağlanabilirsin.

Audiorelay kullanın farklı farklı kullanımlar için ses ayrı seçenekleri var fakat tek sorun ücretsiz haliyle 1saat de bir yeniden bağlanman lazım. USB veya Wi-Fi tercih senin 2 şekilde de bağlanabilirsin.
Hocam şöyle bir sorun var. Telefonda cızırtı olayı yok. Tablette cızırtı olayı oluyor mesela.
E sorun tabletimde diyorum ama tabletin ses kaydedicisinden kayıt aldığımda da sorun olmuyor.
E demekki sorun tabletteki uygulamada diyip farklı uygulama deniyorum ama onda da sorun oluyor.
Dolayısıyla sorun ne anlamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı