Wolfenstein: The New order ve the old blood vs Wolfenstein II New colossus

zıbab ivjj

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar the New order paket halinde indirimdeydi 250 TL'den 65 TL'ye düşmüştü. Bir de Wolfenstein II New colossus var. 350 TL'den 52 TL'ye düşmüş. Sizce hangisini alayım? Paket olanı mı yoksa II New colossus olanı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu paketi alıp geç dostum.

4 oyunda mukemmel hepsini oyna.colossus,word order,old blood,new blood.sirasiyla oynarsan daha iyi
hocam hepsini almak için suanlık param yok o yüzden hangi oyunu alayayım diye sorum. Yanıt için teşekkürler

Bu paketi alıp geç dostum.
Hocam linkten girince 80 tl ama steam uygulamadan bakınca 120tl. Hangi fiyat ?

hocam hepsini almak için suanlık param yok o yüzden hangi oyunu alayayım diye sorum. Yanıt için teşekkürler

Pardon hocam ben eski paketi alıp iade talebi yapmıştım ondan kaynaklı 70 tl gözüküyormuş. Yarın para eklendiği zaman alacağım paketi teşekkürler.

Pardon hocam ben eski paketi alıp iade talebi yapmıştım ondan kaynaklı 70 tl gözüküyormuş. Yarın para eklendiği zaman alacağım paketi teşekkürler.
Hocam en güzeli new order sonraki oyun beni pek sarmadı zaten yaması yok türkçe için.

Hocam linkten girince 80 TL ama Steam uygulamadan bakınca 120 TL. Hangi fiyat?

O paketteki herhangi bir oyuna sahip değilsen 120 TL. Ancak sahipsen 80 TL'ye düşüyor, ödeme ekranında asıl fiyatı görürsün.

Önce paket olanı al. New Colossus hikayenin devamı olduğu için ordan başlaman saçma olur. Üstelik o pakette Old Blood gibi bir efsane var ki bence aslında yeni serinin en iyi oyunu o. Tam bir eski Wolfenstein havası veriyor. Aşkmış, sevgiymiş cartmış curtmuş yok direk full aksiyon hikaye. ;)

Eğer bütçen kısıtlıysa New Colossus al. Oyunun başında ilk iki oyunun özetini anlatıyor. Hikaye olarak pek bir şey kaçırmazsın. Tabii oynarsan daha etkili olur.

Her ne kadar Old Blood, New Order'ın öncesini anlatsa da bence önce New Order, sonra Old Blood oynanmalı. İki oyun da birbirini tamamlayıcı görevi görüyor. New Colossus ise benim en sevdiğim oyunlardan. İmkanın varsa üçünü de al. Birbirinden güzel ve kaliteli yapımlar.

Geri
Yukarı