Wolfenstein youngblood mu? Resident Evil 3 mü?

Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim oyunlardan hangisini daha önce indirip oynamamı tavsiye edersiniz? Bulmaca olayına fazla gelemem fakat PC'mi almamla beraber son model oyunları da oynamak istiyorum o yüzden RE3'ü de oynamak istiyorum. Wolfenstein Youngblood'u çok bilmiyorum ama aksiyon dolu bir oyun olduğunu gördüm ve soluksuz aksiyon da iyi olurdu diye düşünüyorum. Sizin fikriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta belirttiğim oyunlardan hangisini daha önce indirip oynamamı tavsiye edersiniz? Bulmaca olayına fazla gelemem fakat PC'mi almamla beraber son model oyunları da oynamak istiyorum o yüzden RE3'ü de oynamak istiyorum. Wolfenstein Youngblood'u çok bilmiyorum ama aksiyon dolu bir oyun olduğunu gördüm ve soluksuz aksiyon da iyi olurdu diye düşünüyorum. Sizin fikriniz nedir?
RE 3 remake'e boşuna para verme. Demosunu indirince oyunu oynamış kadar oluyosun. Saçma bi aşk hikayesi var zaten içinde.

Wolfenstein Young Blood derim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı