Wolfteam Easy Anti-Cheat "İşlem sonlandırıldı" hatası

Novekrons

Hectopat
hata.png

Hata bu. Sorun Easy Anti-Cheat ile ilgili. Çözümlere baktım, denedim (Dosya konumundan Easy Anti-Cheat'i bulup onar dedim.) fakat olmadı ve çözümü izledigim herkeste Easy Anti-Cheat'i açınca seçme kısmında herkeste Wolfteam yazıyor, bende ise onun yerine Current (Game 552) yazıyor. Oyunu silip yükledim olmadı.

Process Monitor log kısmı: Logfile.rar

hata.png

Hata bu. Sorun Easy Anti-Cheat ile ilgili. Çözümlere baktım, denedim (Dosya konumundan Easy Anti-Cheat'i bulup onar dedim.) fakat olmadı ve çözümü izledigim herkeste Easy Anti-Cheat'i açınca seçme kısmında herkeste Wolfteam yazıyor, bende ise onun yerine Current (Game 552) yazıyor. Oyunu silip yükledim olmadı.

fakat Easy Anti-Cheat kullanan baska bir oyun mesela Fall Guys rahatlıkla açılıyor.

hata.png

fakat Easy Anti-Cheat kullanan baska bir oyun mesela Fall Guys rahatlıkla açılıyor.

bir şey denemek istiyorum wolfteam dosya konumundaki easy anti-cheat klasöründeki 2 tane dll dosyası var biri 64 bit için diğeri 32 bit için. 64 bit olanı sildigimde hiç bir şey yokmuş gibi aynı sorun fakat 32 bit olanı sildiğimde bu dll bulunamadı diyor. Benim PC 64 bit acaba oyun açarken 64 bit dll kullanmak yerine 32 bit olanı kullandığı için mi oluyor bu sorun?

Son düzenleme:
@Novekrons hocam deneyip geri dönüş sağlar mısın? Muhtemelen dosyan eksik, bu hatayı alıyorsun o yüzden.
  • Wolfteam'ın başlatma simgesine sağ tıkla ve dosya konumunu aç.
  • Dosya konumuna girdikten sonra orada Easy Anti-Cheat adında bir klasör olacak. O klasorü aç.
  • Klasorü açtıktan sonra da Easy Anti-Cheat şeklinde setup gibi bir şey olması lazım. Tıkla ve onar tuşuna bas.
  • Onardıktan sonra oyuna tekrar giriş yapmayı dener misin?

@Novekrons hocam deneyip geri dönüş sağlar mısın? Muhtemelen dosyan eksik, bu hatayı alıyorsun o yüzden.
  • Wolfteam'ın başlatma simgesine sağ tıkla ve dosya konumunu aç.
  • Dosya konumuna girdikten sonra orada Easy Anti-Cheat adında bir klasör olacak. O klasorü aç.
  • Klasorü açtıktan sonra da Easy Anti-Cheat şeklinde setup gibi bir şey olması lazım. Tıkla ve onar tuşuna bas.
  • Onardıktan sonra oyuna tekrar giriş yapmayı dener misin?
yok hocam 1000 kere denedim olmadı yazmışım zaten

Wolfteam başlatma hatası: İşlem sonlandırıldı​

Wolfteam işlem sonlandırıldı hatası, yine tipik bir başlatma hatası olarak görülmektedir. Bu sorunun birkaç farklı sebebi olabilir. Öncelikle internet bağlantınızı kontrol etmeniz gerekiyor. Eğer öyle bir sorununuz yoksa oyunun sunucularından kaynaklanabilir.

Sorun bu çözümü nasıl yapacağız.

(Bir de moderatörlere söylüyorum bu biraz Spawm'a girebilir ama 3 ay olacak ve oyuna hala giriş yapamıyorum ne kadar çok yayarsam çözüm o kadar çabuk bulunur kusura bakmayın özür dilerim)

Arkadaşlar sorunu buldum sorun SSD ile alakalı bir şey eğer SSD MBR ise oyun açılmıyor SSD'yi MBR'den GPT'ye çevirin ve UEFI Windows kurun her şey halloluyor.
Eki Görüntüle 1445540

bir şey denemek istiyorum wolfteam dosya konumundaki easy anti-cheat klasöründeki 2 tane dll dosyası var biri 64 bit için diğeri 32 bit için. 64 bit olanı sildigimde hiç bir şey yokmuş gibi aynı sorun fakat 32 bit olanı sildiğimde bu dll bulunamadı diyor. Benim PC 64 bit acaba oyun açarken 64 bit dll kullanmak yerine 32 bit olanı kullandığı için mi oluyor bu sorun?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı