Çözüldü Wolfteam güvenli olmayan sistem dosyası hatası veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lareaxe

Decapat
Wolfteam girerken siyah ekran geliyor ve Wolfteam durduruluyor kapandıktan sonra Easy Anti-Cheat tarafından hata geliyor Easy Anti-Cheat'i kaldırdım tekrardan kurdum onardım fakat olmadı yardımcı olabilecek var mı?

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    4,9 KB · Görüntüleme: 15
Çözüm
Olayı çözdüm eski bir ekran kartı sürücüsü yükledim ve açıldı yardım edenlere teşekkürler.
Hatayı verdiği gün bilgisayara bir şey mi indirdin? WLP veya Player kullanıyorsan bu hatayı alabilirsin.

Kullanmıyorum ve onu indirdiğim zaman başka hiçbir şey indirmemişim.
Oyunu indirdiğin günden bahsetmiyorum. Bu hatayı aldığın gün bir şey indirdin mi? İndirmediysen kaldır geri yükle, muhtemelen düzelir. Bozuk Player kullananlar bu hatayı alır genelde.

Oyunu indirdiğin günden bahsetmiyorum. Bu hatayı aldığın gün bir şey indirdin mi? İndirmediysen kaldır geri yükle, muhtemelen düzelir. Bozuk Player kullananlar bu hatayı alır genelde.

Şimdi de böyle hata aldım.

Hatayı aldığım gün de bir şey indirmemişim.

Dosya Ekleri

• drxx.jpg
    drxx.jpg
    111,4 KB · Görüntüleme: 7
  • drx.jpg
    drx.jpg
    87,1 KB · Görüntüleme: 3
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı