Wolfteam'de kaç nakit ile sınırsız hesap dizilir?

Aklın varsa uzak dur bence, benim fikrim ama yine de sen bilirsin. Herkesin küçüklüğünde Wolfteam'ın Prime döneminde oynadığı zamanla şu zamanki oyun farklı. Bende uzun zaman oldu oynamayalı, oynamasına oyna ama para yatırmanı tavsiye etmem. Yani açıkçası benim görüşüm bu yönde. Oyun zaten batık bir hale girdi bildiğim kadarıyla, eski aktifliği de yok. Yine de sen bilirsin ama benim kararım yatırmaman konusunda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna 7 yıl sonra tekrar başladım. Oyun çok değişmiş. Kaç K nakit ile sınırsız hesap dizerim? Karakter ve silah olarak.
Değemez, Wolfteam'e mini bir servet yatırmış biri olarak diyourm. Ateş ve Barut güncellemesinden sonra oyun battı; benim o kadar nakit yatırdığım hesabın içini de boşaltmış, hesapta hiçbir şey kalmamış.

Sınırsız hesap mı istiyorsun? Koruma 1, kukri, vampir pençesi ve birkaç eşya daha sınırsız çıkartılıyor ancak ben bal gibi hesap istiyorum diyorsan birkaç milyon nakit gider. Slotlara gelen zamlar zaten akıl karı değil ve eskisi gibi atmıyor sandıklar. Kaçak nakit atsan bile binlerce liraya patlar. En mantıklısı güzel bir hesap satın almak. En son hesap fiyatları da bayağı artmıştı. Güzel bir hesap 3K'yı aşar diye tahmin ediyorum ama dediğim gibi tam emin değilim. Hesap arıyorsan bilgiğim güzel satıcılar ve KN atanlar var.
Değemez, Wolfteam'e mini bir servet yatırmış biri olarak diyourm. Ateş ve Barut güncellemesinden sonra oyun battı; benim o kadar nakit yatırdığım hesabın içini de boşaltmış, hesapta hiçbir şey kalmamış.
Hocam dediğiniz şey bana kalırsa çok saçma. Dirilişler çıkmadan Ateş ve Barut ile mis gibi S6 atılıyordu. Klan ws'leri sarıyordu. Biraz abartmışsınız, size göre oyuna tıfıllardan sonra gelen Pedro ve Christoper'de saçma geliyordur herhalde? Veya taklanın eklenmesi?

Aklın varsa uzak dur bence, benim fikrim ama yine de sen bilirsin. Herkesin küçüklüğünde Wolfteam'ın Prime döneminde oynadığı zamanla şu zamanki oyun farklı. Bende uzun zaman oldu oynamayalı, oynamasına oyna ama para yatırmanı tavsiye etmem. Yani açıkçası benim görüşüm bu yönde. Oyun zaten batık bir hale girdi bildiğim kadarıyla, eski aktifliği de yok. Yine de sen bilirsin ama benim kararım yatırmaman konusunda.
Kaç k nakit olur bilmiyorum ama bence ölü yatırım olur çünkü Wolfteam bu şekilde daha ne kadar tutunabilir bilinmez çünkü oyuncu kitlesi olsun serverları olsun birçok yerde gitti ve kapandı.
S3, S6, SK tayfası hala duruyor. Klan bulsa rahatça oynar ama temiz rakip lazım.

@Bulut Kurt https://www.youtube.com/@AbdulgafurHayali2/videos
Gafur'un kanalını attım. Bu güne kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım ve hesapta aldım kendisinden, kime sorsan tanır zaten. Tek prolem aldığı hesapları çok hızlı satıyor, yakalamanız lazım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı