Wolverine serisi bitti mi?

KazımYaylacı

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Marvel'i sırf Wolverine yani Logan karakteri için izliyordum ama Logan filmi sonunda ne oldu biliyorsunuzdur her halde (spoiler vermek istemiyorum) Logan bu filmle son buldu. Peki Wolverine serisini tekrar reboot (yani sıfırdan yeni bir seri) yaparak çekerler mi yoksa şu X-23 olan kız mı Logan'ın yerine geçecek? Yani yeni Wolverine falan olmaz mı. Hugh Jackman açıklamasında benim yerime Tom Hardy gelse güzel olur demişti adamın yaşı daha 39 erken acaba Tom Hardy gelir mi yoksa X-23 mü gelir X-23 gelirse zaten bi' daha izlemem Marvel'i.

Not: Çoğu kişi Tom Hardy derken çoğu kişi de Shah Rukh Khan olmasını istiyor Shah Rukh yaşı zaten olmuş 52 bizim Hugh'dan bile daha yaşlı bunlar kafayı mı yemişler yoksa?

unnamed.jpg Tom Hardy
images.jpg Shakh Rukh Khan da bu

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de hayranlıkla izliyordum X-MAN serisini, Wolverine son buldu maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Wolverine bitmedi, sadece Hugh Jackman bir daha Wolverine karakterini canlandırmayacak. Yakın tarihte olur mu bilinmez ancak yapımcıların boşta durmayacağı kesin. Çizgi romanlardaki sarı Wolverine kostümünü hala sinemalarda resmi olarak göremedik. Yeni bir oyuncu, yeni bir kostüm ile gelebilir.

Oyuncu konusuna gelecek olursak, bir Bollywood simasını Wolverine gibi karakterin başına geçireceklerini sanmam. Adamın çene yapısı geniş diye vermezler yani. Tom Hardy bu rolün üstesinden gelebilir. Belki Jake Gyllenhaal bile başarılı olabilir, yakışır da aslında.

Wolverine bitmedi, sadece Hugh Jackman bir daha Wolverine karakterini canlandırmayacak. Yakın tarihte olur mu bilinmez ancak yapımcıların boşta durmayacağı kesin. Çizgi romanlardaki sarı Wolverine kostümünü hala sinemalarda resmi olarak göremedik. Yeni bir oyuncu, yeni bir kostüm ile gelebilir.

Oyuncu konusuna gelecek olursak, bir Bollywood simasını Wolverine gibi karakterin başına geçireceklerini sanmam. Adamın çene yapısı geniş diye vermezler yani. Tom Hardy bu rolün üstesinden gelebilir. Belki Jake Gyllenhaal bile başarılı olabilir, yakışır da aslında.

Biz Wolverine karakterini Hugh reis ile sevdik. Ve o son filmden sonra çekseler bile eskisi gibi izleyici toplayamaz. Ben sanmıyorum öyle bir riske gireceklerini.

Ama bence marvel loganı daha iyi bir sonla bitirebilirdi. Yinede wolverine serisini sil baştan çekmek fena fikir değil. Bence marvel hugh jackmandan daha güzel wolverin oynayacak oyuncu bulur ama şu tom hardy bi gelse adamda karizma var erifin aşırı hayranıyım ama adam doğru düzgün aksiyon filmi yokki bi mad max var o kadar

Seri bitmez, arkadaşların da dediği gibi Hugh Jackman artık oynamayacak. Kendi filmi olmasa bile bence mutlaka diğer filmlerde bir yan rol alacaktır. Ve evet sarı köstüm dışında nerdeyse her kostümle gördük reisi, o da olucaktır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı